DOPRAVA ZA POLOVINU KE KAŽDÉMU ONLINE NÁKUPU. PLATÍ POUZE 28. 9.


Ve čtvrtek 28. 9. jsou všechny prodejny zavřené.

 

 

Šedý zahradní přístřešek se zahradním stolem a židlemi

Oživte zahradu pomocí přístřešku

Hledáte snadný způsob, jak vylepšit své venkovní prostory, abyste si mohli užívat každou vteřinu léta? Díky přístřešku získáte cenově dostupné řešení, jak přesunout domov na zahradu. Čas venku tak si tak užijete tím nejlepším možným způsobem.

Přístřešek poskytuje také perfektní posezení pro návštěvu přátel a rodiny. Postavte si altánek, doplňte ho o pohodlnou zahradní sestavu, pár luceren a dekoračních polštářů - výsledkem bude útulné místo pro relax.

Benefity zahradního přístřešku

Pokud se letos v létě chystáte trávit čas hlavně na zahradě – nebo prostě jen chcete co nejlépe využít každou příležitost být venku, zahradní přístřešek může být ideálním řešením. Můžete ho umístit na terasu, na zahradu nebo ho zabalte s sebou na kempování.

Existuje mnoho způsobů, jak vám zahradní přístřešek pomůže využít léto co nejlépe. Dokáže v podstatě prodloužit letní sezónu a poskytnout další skvělé místo pro letní posezení.

 • Kvalitní čas na zahradě
  Přístřešek je skvělým místem k odpočinku a relaxaci. Užijte si stín i za slunečných letních dnů, vychutnejte si osvěžující nápoj a ponořte se do skvělé knihy.
 • ​​​​​Přístřešek s bočními stěnami poskytuje úkrytsoukromí
  Přístřešek je ideální do každého počasí. Pokud si pořídíte i boční stěny, altánek vás ochrání také před deštěm a větrem nebo ostrým sluncem. Schovat se také můžete před otravným hmyzem.
 • Zahradní party a setkání
  Přístřešek je také skvělý pro zahradní party. Vejdou se do něj jídelní stoly a židle nebo sedací souprava. Pozvěte svou rodinu a přátele na krásnou zahradní party pod altánkem – jistě to bude skvělá vzpomínka na léto.
 • Kempování
  Přístřešek využijete i na kempování. Obzvlášť pokud nemáte velký stan, který neposkytuje místo na sezení. Zahradní přístřešek si můžete vzít s sebou i na hudební festival. 
Grey gazebo with lounge set and decorations overlooking the sea
Pohovka UGILT lenoška 3 os. dřevo
10000 Kč/ks
21999 Kč /ks
Sleva 55%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně

Najděte ten správný zahradní přístřešek

Přístřešky u nás najdete v mnoha různých stylech, velikostech a barvách. Nemusíte se tak bát, že byste nenašli přesně takový, který se bude hodit na vaši zahradu nebo terasu.

 

Grey gazebo with a decorated and set table and benches on patio

Vyzdobte svůj zahradní přístřešek pomoc osvětlení a zahradních květináčů

Zútulněte přístřešek dekoracemi. Pokud pořádáte večírek pro přátele a rodinu, přidejte lucerny a světelné řetězy a vytvořte příjemnou atmosféru. A než se vrhnete na prostírání stolu s krásnými talíři, sklenicemi, ubrousky a svíčkami, nezapomeňte na květináče.

Objevit více

Proměňte svůj přístřešek pomocí dekorací

Závěsné křeslo nebo houpačka na zahradu

Jak si vybrat nejlepší zahradní lehátko

Nápady na zahradní osvětlení