Tipy, jak zastínit okno

Tipy, jak zastínit okno

Najít správné závěsy na okna může být výzva. Existujte mnoho možností: žaluzie, rolety, rolety den a noc, vertikální žaluzie a samozřejmě klasické látkové závěsy a záclony. Kterou možnost si ale vybrat?

Klasické látkové závěsy

Když vstoupíte do místnosti s klasickými závěsy, budete se cítit velmi příjemně. Staré dobré závěsy si vybírá mnoho lidí jako řešení zakrytí oken. Dají se navíc kombinovat se záclonami, přes které do místnosti projde dostatek světla, nebo se zatemňovacími roletami, které v noci stvoří ideální podmínky pro spánek.
 

Rolety

Rolety i dvojité rolety (rolety den a noc) jsou praktické, dostupné a velmi oblíbené. Nejčastěji se využívají v ložnicích, protože rolety často mají zatemňovací funkci. Další výhodou rolet je, že jejich šířku si můžete upravit podle šířky vašeho okna. Rolety se nedají zkrátit, proto si při koupi dobře zkontrolujte délku rolet a porovnejte s výškou vašeho okna.

Žaluzie

Velkou výhodou žaluzií je, že je můžete různě regulovat a pustit si do místnosti vždy tolik světla, kolik potřebujete. Pomocí nůžek na žaluzie můžete upravit šířku i výšku hliníkových žaluzií. Žaluzie si jednoduše nainstalujete pomocí držáků přiložených v balení.

 

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

V záři reflektorů: série EGELEV

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.