Kvůli velkému množství objednávek může dojít ke zpoždění doručení objednávek.

 

Vitrína to řekne za vás

Vitrína to řekne za vás

Vitríny jsou stálicí obývacích pokojů a vždy sloužily jako úložné místo na nejrůznější nádobí. Trendy se ale mění a dnes může vitrína v kostce představit, kdo jste a co máte rádi. Vystavte si nejen sváteční porcelán, ale třeba keramické výtvory dětí, designové dekorace nebo oblíbené fotky – zkrátka to, bez čeho byste to nebyli vy.

Functional Classic

Vitrína VIRUM


Vitrína VIRUM ve stylu Functional Classic ztělesňuje severský minimalismus, pro nějž jsou typické jednoduché a čisté linie. Bílý kov je neutrální a hodí se téměř do každé domácnosti. Díky skleněným stranám působí vitrína vzdušně a díky vysokým nohám se vám bude pod nábytkem o dost lépe uklízet.

Industrial Vintage

Vitrína Fredericia


Série nábytku FREDERICIA je naším favoritem. Přestože působí mohutně a tmavé masivní dřevo kombinuje s kovovými detaily, v interiéru vytváří útulné, příjemné prostředí. Tentokrát jsme použili hned tři vitríny a udělali z nich nejvýraznější prvek místnosti.

Unikátní vzhled pokoje neslouží jen pro krásu, poskytne vám i velké úložné prostory. Každému se doma hromadí spousta misek, nádobí, dekorací a doplňků, nemusíte je ale skrývat v kuchyňských skříňkách. Pokud vám pohled na váš oblíbený hrneček, košík či vázu dělá radost, vystavte je hrdě všem na odiv.

Objevit více

Nalaďte se na Vánoce s okouzlujícími dekoracemi

Tipy na slavnostní vánoční prostírání

6 kreativních způsobů, jak zabalit vánoční dárky

Originální Vánoce s umělými rostlinami

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.