Závěsné křeslo v béžové a černé barvě

Závěsné křeslo nebo houpačka na zahradu

Houpačky a závěsná křesla jsou stylovou alternativou ke klasickému zahradnímu nábytku, jako jsou zahradní židle, lavice a sedací soupravy. Pokud k nim přidáte ještě pohodlný dekorační polštář nebo pléd, bude se vám na nich oddychovat ještě lépe. Časem se tak stane houpací síť nebo závěsné křeslo neoddělitelnou součástí vašeho pobytu na zahradě.

Užijte si pohodlí na zahradním závěsném křesle

Závěsné křeslo GJERN má stojan a hodí se do větších i menších prostorů. Je k dispozici ve dvou barvách - černé a přírodní. Na základě vašich preferencí a ostatního zahradního nábytku křeslo tak snadno sladíte - neutrální barva vytvoří jasnou a přirozenou atmosféru, v černé naopak vytvoříte minimalistickou a nadčasovou klasiku. V křesle GJERN se můžete pohodlně opřít a relaxovat při četbě knížky nebo poslouchání podcastu. Aby se vám v něm sedělo ještě lépe, nezapomeňte dokoupit pohodlný polštářek a pléd.

Hanging chair in natural colour on patio

Houpací sítě a houpačky

Pokud hledáte něco jako závěsné křeslo, klasická houpací síť nebo houpačka jsou též skvělou alternativou, na kterých si dobře oddychnete.

Klasická houpací síť

Pokud máte zahradu se stromy, které jsou blízko sebe, potom je houpací síť BERGFINK skvělou volbou. Snadno síť zavěste mezi dva stromy a ujistěte se, že je každý konec správně zavázaný, aby síť udržela váhu. Síť se určitě stane oblíbeným kouskem nejen pro vás, ale i pro zbytek rodiny a děti.

Houpačka do zahrady

Pokud si chcete vychutnat pobyt na zahradě společně s vaší drahou polovičkou nebo jiným členem rodiny, bude se vám hodit houpačka JUELSMINDE, na kterou se vejde více osob. Je větší v porovnání s houpací sítí nebo závěsným křeslem. Když přidáte ještě dekorační polštáře nebo pléd, bude se vám na ní sedět pohodlně i během chladnějších letních večerů. Nezapomeňte také ozdobit svůj prostor lucernami a venkovním osvětlením a vytvořte si tak kouzelnou atmosféru na zahradě.

Objevit více

Proměňte svůj přístřešek pomocí dekorací

Jak si vybrat nejlepší zahradní lehátko

Nápady na zahradní osvětlení

Venkovní grilování s jednorázovým grilem