Pohodlná sedací souprava pro každou zahradu

Léto je časem odpočinku a dlouhých dní trávených venku. Proč tedy nepřesunout pohodlí vašeho obývacího pokoje na zahradu s pohodlnou zahradní sedací soupravou? Venkovní sedací souprava představuje ideální volbu pro vytvoření stylového a příjemného posezení během uvolněných letních večerů. S naším širokým výběrem různých rozměrů a materiálů máte navíc možnost si vytvořit váš vlastní osobitý styl. Soupravy nabízíme pro 2 - 6 osob. Sedací soupravu můžete doladit doplňky, jako jsou dekorační polštářky nebo pléd. K soupravě nezapomeňte pořídit také slunečník, který vás ochrání před slunečními paprsky ale i jemným deštěm. Pro rozjasnění letních večerů je ideální kolem vašeho venkovního posezení rozmístit i solární lampy či lucerny. Sedací soupravu můžete také zkombinovat s lehátkem a nízkým stolkem. Více inspirace najdete na našem blogu.

Výběr zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy z JYSKu jsou vyrobeny z kombinace kovu, jako například hliníku nebo oceli, ratanu i tvrdého dřeva. Každá zahradní sedací souprava zahrnuje odolné polstry s pevnými povlaky, díky čemuž je nábytek měkký a pohodlný, ale rovněž nenáročný na údržbu a odolný vůči nepříznivému počasí.

Jak velký prostor máte k dispozici?

Jak velký je váš prostor na posezení? Máte velkou terasu, či malý balkón? Před nákupem sedací soupravy s dostatkem místa pro vaši rodinu, přátele a sousedy od vedle, myslete na vaše každodenní potřeby. Nezapomeňte také na větší návštěvy, pro které například pořiďte stohovací židle, které snadno uložíte, když je zrovna nepotřebujete.

Jak velkou sedací soupravu si pořídit?

Rozhodujícími faktory pro výběr správného zahradního sezení je velikost, umístění na terase a počet míst k sezení, přičemž na výběr máte mnoho různých modelů:

  • Souprava pro 2 osoby se stolem a dvěma židlemi
  • Větší souprava pro 4, 5 a 6 osob s pohovkou, konferenčním stolkem a křesly nebo polohovacími židlemi
  • Sedací souprava se dvěma pohovkami a konferenčním stolkem
  • 5místná rohová sedací souprava s konferenčním stolkem
  • Pohovka s lenoškou a stolem
  • Sedací vaky a odkládací stolek

V závislosti na velikosti vaší terasy si můžete pořídit praktickou jídelní zahradní sestavu i sedací soupravu. Pokud nemáte místo na oboje, můžete výhodně zvolit klasickou a prostornou sedací soupravu skládající se z lehátka, rozkládací pohovky a výškově nastavitelného stolu - který využijete při relaxaci i při stolování.

Sedací souprava s několika moduly nabízí větší flexibilitu, můžete si jí po terase rozmístit podle své libosti. Kombinace s dekoracemi, květináči, lucernami nebo houpací sítí je pak snazší.