Zahradní houpačka, houpací síť či závěsné křeslo

Oživte své venkovní posezení na terase či zahradě o elegatní a praktickou zahradní houpačku, závěsné křeslo či houpací síť.  Díky houpačce, křeslu či houpací sítí si můžete vytvořit ještě dokonalejší místo pro odpočinek a relaxaci. Skvěle se hodí i jako doplněk k vaší stávající zahradní sestavě. Při výběru houpačky nebo závěsného křesla je důležité vzít v úvahu několik faktorů. Zamyslete se nad počtem osob, pro které je budou využívat, zvažte věk uživatelů, a nezapomeňte určit jakou nosnost by měli mít. Bezpečnost je klíčová, proto je nutné  zajistit, aby byla houpačka nebo křeslo pečlivě a správně namontováno. Použijte karabiny a odolné popruhy či lana, abyste zajistili bezpečné a bezstarostné užívání těchto elegantních kousků nábytku. 

Různé tipy závěsného nábytku na zahradu

Obyčejná houpací síť
Klasická houpací síť obepne vaše tělo, takže pak můžete skvěle relaxovat. Nejlépe se hodí pro 1 osobu a vydrží maximální zatížení 100 kg. Houpací síť lze použít v interiéru i venku. Pokud ji používáte na zahradě, je dobré ji přes noc v případě deště a rosy uložit dovnitř, aby nenavlhla. To také prodlouží její životnost a předejdete nečistotě a plísním.

Závěsné křeslo
Závěsné křeslo je moderní verze houpací sítě. Je stabilnější a relaxace probíhá v sedě a využít ji můžou velké i malé děti. Stejně jako houpací síť, lze závěsné křeslo použít uvnitř i venku. Křeslo je flexibilní, protože nevyžaduje dva stromy s vhodnou vzdáleností. Křeslo bez podstavce můžete například zavěsit za větev stromu, za hák pod převisem na balkóně nebo terase. V nabídce máme ale také závěsná křesla s vlastním podstavcem, takže je můžete umístit kamkoliv.

Houpačka pro více osob
Tento typ je podobný závěsnému křeslu, ale na rozdíl od něj je houpačka ještě stabilnější a pohodlně si na ní sednou až 3 osoby s maximálním zatížením 300 kg. Houpačka má svůj vlastní podstavec, na kterém je zavěšená, takže jí také můžete umístit kamkoliv. Součástí je polstr vyrobený z odolného polyesteru pro ještě větší pohodlí.

Chcete -li dosáhnout ještě větší pohody, doplňte závěsný nábytek o dekorační polštáře a plédy.