Zahradní houpací sítě, závěsná křesla a houpačky

Oživte své zahradní posezení o zahradní houpačku, závěsné křeslo či houpací síť. Relaxujte pohodlně a užívejte si letních dnů plných sluníčka. Přidat je můžete klidně i ke své zahradní sestavě.

Při koupi je dobré si určit:

 • Pro kolik lidí houpací síť nebo houpačku potřebuji?
 • Budou ji používat děti nebo dospělí?
 • Jak velká by měla být maximální zátěž?

Je důležité zajistit, aby byla houpací síť nebo závěsné křeslo pevně namontováno. Nezapomeňte jej připevnit například karabinami a odolnými popruhy nebo lany.

2 výrobky/výrobků
  2 výrobky/výrobků

  Houpací sítě

  Houpačka JUELSMINDE Š219xV184xH130 přírodní
  6000 Kč/ks
  8999 Kč /ks
  Sleva 33%
  Pouze online

  Různé tipy závěsného nábytku na zahradu

  Obyčejná houpací síť
  Klasická houpací síť obepne vaše tělo, takže pak můžete skvěle relaxovat. Nejlépe se hodí pro 1 osobu a vydrží maximální zatížení 100 kg. Houpací síť lze použít v interiéru i venku. Pokud ji používáte na zahradě, je dobré ji přes noc v případě deště a rosy uložit dovnitř, aby nenavlhla. To také prodlouží její životnost a předejdete nečistotě a plísním.

  Závěsné křeslo
  Závěsné křeslo je moderní verze houpací sítě. Je stabilnější a relaxace probíhá v sedě a využít ji můžou velké i malé děti. Stejně jako houpací síť, lze závěsné křeslo použít uvnitř i venku. Křeslo je flexibilní, protože nevyžaduje dva stromy s vhodnou vzdáleností. Křeslo bez podstavce můžete například zavěsit za větev stromu, za hák pod převisem na balkóně nebo terase. V nabídce máme ale také závěsná křesla s vlastním podstavcem, takže je můžete umístit kamkoliv.

  Houpačka pro více osob
  Tento typ je podobný závěsnému křeslu, ale na rozdíl od něj je houpačka ještě stabilnější a pohodlně si na ní sednou až 3 osoby s maximálním zatížením 300 kg. Houpačka má svůj vlastní podstavec, na kterém je zavěšená, takže jí také můžete umístit kamkoliv. Součástí je polstr vyrobený z odolného polyesteru pro ještě větší pohodlí.

  Chcete -li dosáhnout ještě větší pohody, doplňte závěsný nábytek o dekorační polštáře a plédy.