Přikrývky ze speciální náplně

Vybírejte přikrývky se speciálním podílem náplně - nabízíme letní přikrývku s náplní z 60 % lnu a 40 % hedvábí nebo třeba teplou vlněnou přikrývku. S nosností přikrývek rádi poradíme v našem Průvodci nosností přikrývek.

V nabídce máme také přikrývky s peřím.

Vybírejte z velikostí: 135x200, 135 x 220 a 200x220.

4 výrobky/výrobků
  4 výrobky/výrobků

  Hedvábná přikrývka zajistí skvělý spánek

  Hedvábné přikrývky jsou přirozeně tenčí než tradiční přikrývky. Mají tenkou a hustou strukturu, která zvyšuje schopnost výplně odvádět tělesné teplo zpět pod přikrývku, zatímco výplň umožňuje tělu přirozeně dýchat po celou noc. Proto se málokdy probudíte zpocení.

  Hedvábí má přirozené speciální vlastnosti, díky kterým je přikrývka zcela jedinečná. Hedvábné přikrývky regulují teplotu. Hedvábí je prodyšný a antibakteriální materiál, který zajišťuje hygienické a pohodlné prostředí pro spánek. Hedvábná přikrývka je proto vhodná zejména pro alergiky.

  Spěte dobře pod vlněnou přikrývkou

  Vlněné přikrývky jsou lehké a vzdušné a proto poskytují dobrý komfort při spánku. Vlna je materiál absorbující vlhkost, má skvělou ventilaci a sám se čistí. Pokud se vaše tělesná teplota během noci hodně mění a střídavě mrznete a potíte se, pořiďte si vlněnou přikrývku. Tento typ přikrývky je vhodný i pro děti, které v noci nemohou regulovat vlastní tělesnou teplotu.

  Přikrývky, které obsahují vlnu, mají také často delší životnost, protože materiál je samočisticí a zachovává si strukturu a plnost – jen je nezapomeňte pravidelně větrat.