VONGEZahradní set VONGE 6místný černá
Sedací souprava:
Specifikace
| Sedací souprava | Rohová pohovka, 1 stůl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 271 cm, Výška: 78 cm, Hloubka: 208 cm, Výška sedadla: 42, Oboustranný: Ano |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Typ | Rohová pohovka |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Šířka: 74, Délka: 145 cm, Výška: 45/67 cm |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 44/66 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 63/81/82,5 cm, Délka: 191,5/85/152 cm, Výška: 40/67/21 cm |
| Hmotnost | 30/16,5/33 kg |
| Barva | černá |
| Osoby | 6 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Práškový lak |
| Bez údržby | Ano |
| Vybavení | U pohovky lze otočit strany |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 660 kg |
| Testované do | 660 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Bekvämt men otympliga långa dynor
Fin och bekväm sittgrupp. De två långa sittdynorna är ca 190cm långa och får inte plats i ngn Dynbox. Har köpt ett överdrag men det blåser lätt av så jag har bara på det om det inte blåser.
Jméno: Anders W
Hjørnesofa med god kvalitet
Vi er veldig fornøyde med kvaliteten på sofaen. Vi kjøpte dette for ett år siden og det ser fortsatt like fint ut. Trekker ned at sitteputene er veldig lange og vanskelige å oppbevare. Rammen til bordet er formet så man kræsjer knærne sine i den om man har bordet tett inntil sofaen og har bordet i høyeste posisjon. Veldig vanskelig å justere høyden på bordet med bare en person. Ellers meget fornøyd.
Jméno: Nora
Fijne set
Zit niet te hard, niet te zacht. Makkelijk te monteren en voelt stevig.
Jméno: Water
Mooie loungeset
Prachtige loungeset, stabiel en goede kwaliteit.
Jméno: Flo
OBŁĘDNY
prezentuje się zniewalająco. bardzo porzadny
Jméno: Patryk
Prachtige loungeset!
Prachtige loungeset met tafel. De tafel is in hoogte verstelbaar, zodat je er ook aan kunt eten. De set is redelijk makkelijk in elkaar te zetten. De kussens zitten goed. Een aanrader!!
Jméno: Greetje
Чудовий куточок для гостей!
Користуємося вже третій рік, рекомендую ! Чудова якість, легка збірка! Основа із алюмінію, тому він легкий. Диван досить вмісткий, зручно розмістити компанію із 10 чоловік, доставляючи 2-3 стільці. Матеріал подушок і сидіння дуже якісний, легко прати. Вибирала на сайті по відгукам і абсолютно не жалкую, прекрасна річ!!!
Jméno: Людмила
Loungebank Vonge
Prachtige bank en goede prijs/kwaliteit verhouding. Hele handige tafel erbij, erg blij mee
Jméno: Inge
Hörnsoffa
Hörnsoffan är super bra så smart lösningar man kan höja o sänka bordet efter behov Den gör vår uteplats till bästa samlingsplatsen för familjen
Jméno: A
God kvalitet
Vi var så glade for sofaen at vi endte med at købe et ekstra sæt til vores anden terrasse. God kvalitet, let at holde ren og hynder tørre hurtigt hvis man skulle glemme at få dem lagt i læ for regnen. Bordets funktion med lav/høj indstilling bruger vi meget og virker fint. Bordet har i øvrigt en god vægt så det ikke flytter sig under brug
Jméno: Mia
O značce
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


