Designové konferenční stolky do obývacího pokoje

Konferenční stolek je často nedoceněný kus nábytku. Přitom ho potřebujeme mít vždy po ruce. Odkládáme si na něj nedočtené noviny, koláčky pro hosty, šálek kávy nebo nohy po dlouhém dni.

Dřevěný, kovový, skleněný, kruhový, oválný, menší, dvojitý, s poličkou - ať už sháníte jakýkoli, ten pravý konferenční stolek na vás čeká níže. Máme výrazné luxusní kousky i standardní modely.

Zkombinujte je se stylovou pohovkou a praktickým tv stolkem.
 

Multifunkční konferenční stolky

Konferenční stolky fungují rovněž jako rohové stolky. Vytvořte si útulné zákoutí ve svém obývacím pokoji pomocí menšího rohového stolku, kde můžete rovněž umístit několik lamp a který můžete vyzdobit svíčkami nebo květinami. Nebo je můžete použít jako noční stolky u sebe v ložnici či odkládací stolek v dětském pokoji - meze se nekladou. Nezapomeňte si při nákupu promyslet, kam konferenční stolek plánujete umístit, jakou barvu by měl mít, jak odolný a velký by měl být a jestli zapadne do zbytku interiéru.

Konferenční stolek, který se bude hodit do vašeho interiéru

Zařizování obývacího pokoje nemusí být složité, hlavní je, abyste se v prostoru cítili příjemně. Pro mnohé je klasickou volbou černá, bílá nebo barva dřeva. Nebojte se ale být trošku odvážnější a zvolte barevný konferenční stolek v zelené, žluté nebo červené barvě, který projasní každou místnost. V nabídce máme také konferenční stolek v betonovém vzhledu. Ať už preferujete moderní nebo klasický vzhled, JYSK má v nabídce něco přesně pro vás.