VILDBJERGOdkládací stolek VILDBJERG 42x50 zlatý dub
Masivní dub. Š42×D50×V40 cm
| Typ | Odkládací stolek |
|---|---|
| Tvar | Trojúhelníkový |
| Materiál | Masivní dub |
| Materiál | Nástavec: Masivní dub, Nohy: Masivní dub |
| Ošetření | Lakované |
| Barva | teplý dub |
| Rozměry po složení | Šířka: 42 cm, Délka: 50 cm, Výška: 40 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 45 cm, Délka: 53 cm, Výška: 8 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Maximální zátěž | 8 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
GOOD SOLID TABLE
Always looking for solid wood quality furniture and this is it! Have bought two for living room which now sit by armchairs and prevent my guests from having to stretch to larger coffee table when having drinks. Very pleased and price is amazing too!
Jméno: Susan
Excellent
Excellent quality end table, solid oak really pleased with it!
Jméno: Iony
Bordet hade varit jätte fint men..
Köpte det här bordet för att det var helt i riktigt trä, vilket är grymt. Men på bordet jag fick så har de satt trä av samma färg hela bordet, förutom en hörnet på bredden som är i en helt annat färg (superljus trä liknande björk) Detta förstör ju hela estetiken av bordet. Stod även att det skulle finnas tassar i förpackningen (om de inte menade att man ska köpa det själv) men fick inget sådant med i förpackningen. Får gå tillbaka med detta och byta. Annars fint bord.
Jméno: O
Stolik Vildbjerg
Bardzo ładny stoliczek z litego drewna dębowego. Zależało mi na czymś niewielkim przy sofie. Spełnia swoją rolę. Dobre wykonanie.
Jméno: Anna
degelijk tafeltje
zeer handig en mooi bijzettafeltje
Jméno: GM
Jest po prostu świetny!
Kupować w ciemno! :-) Super jakość, materiał (lite drewno) i wykończenie w bardzo rozsądnej cenie. Jest cudowny!
Jméno: Celina
Vildbjerg end table
Lovely solid wood table. Easy to put together and goes well with my ercol dining table. A great price for an expensive looking table.
Jméno: Lynn
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

