Psací stoly pro každou pracovnu

Potřebujete doma více úložného místa? S tím správným kancelářským nábytkem, jako je například pracovní stůl se šuplíky, můžete doma ve vašem pracovním koutku zajistit ty nejlepší pracovní podmínky.

Kancelářský stůl je základní součástí každé pracovny. V JYSKu najdete širokou škálu různých modelů, rozměrů, barev a materiálů. Můžete si vybrat od poměrně jednoduchých PC stolů až po komplexní řešení zahrnující pracovní stůl, zásuvky, police a nástavce.

Nezapomeňte psací stůl doplnit o kancelářskou židli nebo herní křeslo.

Pracovní stůl pro ideální pracovní podmínky

Pracovní stůl je centrem vaší domácí pracovny a je proto důležité si vybrat takový, u kterého se vám bude pracovat příjemně a který poskytne dostatek prostoru i pro uložení různých papíru a kancelářských potřeb. Malý psací stůl je dobrý pro lehkou kancelářskou práci, zatímco pracovna, která slouží jako kancelář pro home office, často vyžaduje velký psací stůl se zásuvkami a dostatkem místem pro knihy, složky a různé papíry.

Nezapomeňte si pořídit kvalitní kancelářskou židli, díky které budete sedět pohodlně a zdravě. Na pracovním stole se neztratí ani stolní lampa.

Pro milovníky počítačových her máme v nabídce herní stůl a sortiment herních židlí.

Psací stoly s nastavitelnou výškou

Domácí pracovna se obvykle rovná mnoha hodinám před obrazovkou počítače. Proto je důležité, abyste seděli ergonomicky správně a během dne několikrát změnili pracovní polohu. To lze snadno provést pomocí psacího stolu s nastavitelnou výškou. V JYSKu máme stabilní a robustní elektrické, výškově nastavitelné psací stoly s nastavitelnými nohami. Jsou k dispozici v kovovém rámu s dýhovanou stolní deskou v černé a bílé barvě o rozměrech 80x160 cm a lze je výškově nastavit od 68 cm do 119 cm.

Psací stůl s nastavitelnou výškou lze alternativně použít také jako herní stůl, protože s hloubkou 80 cm zajišťuje dobrou vzdálenost od obrazovky k očím.