Krásné květináče a truhlíky na zahradu a balkon

Rostliny a květiny vytvářejí na terase živou a přírodní atmosféru. Jak se mezi nimi nachází i jedlé bylinky, můžete je použít na dochucení jídel rovnou u zahradního stolu. V JYSKu nabízíme různé druhy zahradních květináčů, od proutěných květináčů přes závěsné květináče a truhlíky, až po stojany na květiny.

Vybírejte z dřevěných, kovových, jílových modelů či modelů z umělého ratanu. 

1 výrobek
  1 výrobek

  Zahrada - Květináče a sošky

  Truhlík UGILT Š27xD74xV131 přírodní akácie
  4000 Kč/ks
  5999 Kč /ks
  Sleva 33%
  Do vyprodání zásob
  Pouze online

  VYUŽIJTE VERTIKÁLNÍ MÍSTO

  Pokud se chcete vyhnout pokládání květináčů na zem, zkuste uložit květiny do květináčů s různou výškou. Květináče můžete také zavěsit na stěně a vytvořit dynamický a rozmanitý vzhled. Zamaskovat jimi můžete i fádní stěnu nebo plot, který potřebuje oživit barvou.

  SPOJTE KVĚTINÁČE

  Zahradničení s květináči je vcelku jednoduché, ale ujistěte se, že květináče dáváte k sobě. Pokud umístíte každý jednotlivý květináč do jiného koutu, bude působit osaměle. Namísto toho položte dva až tři blízko k sobě, abyste vytvořili příjemné zátiší.

  KVĚTINÁČE A TRUHLÍKY SE K SOBĚ NEMUSÍ HODIT

  Překvapivě jednotný vzhled získáte směsí různých materiálů, barev i tvarů. Shromážděte květináče s různými bylinkami a květinami. Nakonec se budou vzájemně doplňovat a vypadat, jakoby k sobě od začátku patřily.

  Do květináčů uložte bylinky i květiny

  Spojte bylinky s květinami a získejte skvostnou zahradní expozici. Na zahradní stůl položte různé květináče a vychutnejte si jejich výhody. Obírejte čerstvé bylinky k večeři a užívejte si příjemnou vůni květin.

  ZKOMBINUJTE KVĚTINÁČE A LUCERNY

  Co se týče výzdoby terasy či balkónu, neomezujte se pouze na květináče. K dekoraci pomůžou také lucerny, které poutají pozornost i po setmění. Terasa bude působit větší a prostornější, protože rozjasníte i vnější rohy. Jestli už plánujete strávit léto na dovolené nebo na pěstování prostě nemáte vlohy, vždy můžete sáhnout po umělých květinách a terasa bude stále krásně zelená.