Zahradní altán vás ochrání před sluncem i deštěm

Zahradní přístřešek představuje vynikající investici pro vaši zahradu nabízející využití v každém počasí. Altánek a stěny k němu poskytují příjemné a chráněné prostředí ve větrných letních dnech, zatímco za horkých slunečných dnů poskytují vítaný a osvěžující stín. Zahradní přístřešek může být ideálním úkrytem i při večerním mrholení nebo lehkých přeháňkách. Boční markýza z JYSKu vás zase ochrání před slunečním žárem v jakoukoliv denní dobu. Univerzální využití a možnosti kombinace s nábytkem přinášejí do vaší zahrady nejen praktično, ale i estetiku a pohodlí ve všech ročních obdobích.  Zahradní altán je perfektním doplňkem k elegantní zahradní sedací soupravě, kterých v JYSKu nabízíme celou řadu. Společně vytvoří kompletní místo k odpočinku či setkávání s rodinou a přáteli. Pokud hledáte praktické návody, jak si svůj prostor pro venkovní posezení zařídit, inspirujte se na naše, blogu. 

 

Zahradní altán vás ochrání proti sluncem i dešti

Zahradní přístřešek je ideálním řešením, pokud plánujete zahradní party. Počasí se někdy těžko předvídá a je dobré být připravený na všechno.

Pokud očekáváte velké množství hostů, doporučujeme investovat do odolného nepropustného modelu, se kterým vytvoříte útulný prostor uprostřed vaší zahrady.

V JYSKu také najdete velký výběr solárních lamp a květináčů, které jsou vynikající na vytvoření slavnostní atmosféry při zahradní party.

Přístřešek ale také můžete využít na festivalu nebo při kempování.