Stany pro pohodlné kempování

Plánujete-li další kempovací výlet, navštivte prodejnu JYSK a vyberte si stan přesně pro vás. Ať už sháníte levnější stan na hudební festival, prostorný luxusní stan pro 4 na každoroční rodinné kempování, nebo jen malý dětský stan na hraní, kde se děti mohou schovat na zahradě, v JYSKu máme to, co potřebujete.

Stany jsou synonymem svobody. Bez ohledu na to, kam vás vaše cesta zavede, stan snadno sbalíte a vezmete s sebou. Pokud je vaším stylem pobyt v drsných venkovních podmínkách, potom potřebujete jen stan, karimatku a spací pytel. Pokud dáváte přednost trochu většímu luxusu, můžete si pořídit i pohodlnou nafukovací matraci.

3 výrobky/výrobků
  3 výrobky/výrobků

  Stanování s rodinou

  Noc v hotelu je sice snadným řešením, ale přijdete o příležitost strávit čas v přírodě. Příroda je navíc levným způsobem, jak si odpočinout a nabrat novou sílu. To opravdové dobrodružství pak přichází, když si dopředu nic nezarezervujete a pojedete tzv. "na blint". Když se navíc na poslední chvíli zkazí počasí, můžete výlet snadno přesunout na další víkend.

  Pokud se rozhodnete jet do přírody, nezapomeňte si pořídit stan, ocení ho děti i dospělí. Na zkoušku si můžete kempování vyzkoušet na zahradě. Ujistíte se, že to jako celá rodina zvládnete a v nejhorším se můžete odebrat zpět dovnitř.

  Nezbytnosti pro výlety pod stan

  Bez pár maličkostí se neobejdete a budou základem pro pořádná dobrodružství. Záleží také samozřejmě na úrovni pohodlí, po kterém toužíte. Je tedy jen na vás, co vše si z vybavení pořídíte.

  Prohlédněte si seznam vybavení k mini dovolené v přírodě: