Ložnice ve 3 stylech

4 ložnice, 3 různé styly

Datum:

Kategorie: Ložnice

Když už jste se postarali o kvalitní výbavu a pořídili si matraci, polštář a přikrývku, které vám vyhovují, je na čase přidat třešničku na dortu. Ložnice je přesně to místo v domě, kam vejdete a potřebujete se cítit příjemně, nechat starosti za dveřmi a oddychnout si. Víte už, který styl by se vám v ložnici líbil nejvíce? Dnes vám představíte 3 různé styly. Zařídit si ložnici v jednom z nich není vůbec těžké. Stačí si vybrat ten, který se nejvíc hodí k vaší osobnosti.

Od 1 do 100, jak dobře spíte? Udělejte si náš test spánku a zjistěte své skóre.
 

Moderní styl

Tato ložnice zlehka připomíná styl padesátých a šedesátých let. Použili jsme dřevo i kov. Nábytek je funkční a nenajdete zde nic zbytečného. Každý kousek má svou úlohu. Aby ale ložnice nepůsobila příliš stroze a čistě mužským dojmem, neodpustili jsme si pár doplňků.

Místnost v neutrálních barvách a bez zbytečných maličkostí pěkně dýchá minimalismem a nebude působit přeplněným dojmem, ani když si nestihnete ustlat.


Skandinávský styl

Jasné letní noci, skandinávský styl se je snaží připomenout celoročně. Přírodní materiály, převaha bílé a jakoby náhodné barevné akcenty na nábytku, polštářích či povlečení. Povětšinou dřevěný nábytek funguje i v moderním stylu, ale jeho čisté linie splní svůj účel i v tomto designu. Skandinávský styl má rád prostor, maximálně využívá denní světlo a čerpá z jednoduchosti. Výsledkem je nedbalá elegance. Zamilovali jste si ji?
 


Pokud máte malý byt bez obrovské ložnice, nezoufejte. Zařídit ho ve skandinávské style určitě můžete také. I když třeba postavíte pracovní stůl hned vedle postele, jako my na fotce, stále to může vypadat pěkně a vzdušně. 


Boho styl

Ženskost stylu není možné přehlédnout, bohémský styl je na ní založený. Kromě interiérového designu si ženskosti můžete všimnout také v módě. - vzory inspirované bohémským životem umělců, pestré barvy a květinové motivy. Velikost a tvar nábytku nejsou důležité, pokud se jedná o váš milovaný kousek, které má svůj příběh, hodí se vždycky. Na rozdíl od moderního a skandinávského stylu, styl boho zaplní každé volné místečko. Postupně si naaranžujte doplňky a dekorace, které se k sobě hodí a hle: vaše bohémská ložnice je na světě.