DORUČENÍ PŘED VÁNOCI

Každý den rozdáváme 5 JYSK dárkových karet v hodnotě 250 Kč. Můžete ale vyhrát i dárkovou kartu v hodnotě 10 000 Kč.

 

ROZTOČTE VÁNOČNÍ KOLO
Zahradní dřevěná sestava na terase

5 nejoblíbenějších zahradních doplňků

Datum:

Kategorie: Zahrada

Říká se, že krása je ukrytá v maličkostech. A přesně detaily jsou při vytváření krásného harmonického prostředí na balkóně či terase tím nejdůležitějším. To však nemusí znamenat náročnou dekoraci. Sepsali jsme pro vás našich 5 nejoblíbenějších zahradních doplňků, díky kterým bude váš venkovní prostor působit ještě příjemněji.
 

Zůstaňte v teple

Brzká rána a pozdní večery mohou být chladnější, vy se však nemusíte třást zimou či ohřívat teplým hrnkem čaje. Stačí, když použijete pár jemných umělých kožešin, které jednoduše přehodíte přes křeslo. Vaše záda tak budou pěkně v teple, a vy si můžete užívat chvíle na balkóně, i když teplota trochu klesne.

Zahradní posezení


Využijte interiérový nábytek a doplňky i venku

Dekorace venkovních prostor kobercem, polštáři či plédy je horkou novinkou, která se šíří napříč Evropou. Hranice mezi obývacím pokojem a terasou je tenčí a tenčí. Nábytek je navrhovaný tak, aby se mohl použít v interiérech i exteriérech. To samozřejmě poskytuje více možností a vy si tak můžete lehce vytvořit pocit domova i na terase.

Posezení na terase


Ochrana před sluncem a vlhkostí

Slunečník je skvělým přínosem pro vaši terasu. V JYSKu nabízíme slunečníky v několika barvách, které vás ochrání nejen před sluncem, ale také před vlhkem.

Barevné slunečníky na pláži


Atmosféra je klíčová

Letní noci by nebyly tím pravým ořechovým bez krásné atmoféry, kterou dodávají svíčky. Pozvednout je můžete ještě použitím svícnů a luceren. Podívejte se na nabídku, kterou u nás najdete.

 

Světelný řetěz

 

site-badges