Prohlédněte si náš Vánoční časopis

INSPIRUJTE SE
Umělá ovčí kůže na zahradních židlích

5 nejoblíbenějších zahradních doplňků

Datum:

Kategorie: Zahrada

Říká se, že krása je ukrytá v maličkostech. A přesně detaily jsou při vytváření krásného harmonického prostředí na balkóně či terase tím nejdůležitějším. To však nemusí znamenat náročnou dekoraci. Sepsali jsme pro vás našich 5 nejoblíbenějších zahradních doplňků, díky kterým bude váš venkovní prostor působit ještě příjemněji.

Zůstaňte v teple

Brzká rána a pozdní večery mohou být chladnější, vy se však nemusíte třást zimou či ohřívat teplým hrnkem čaje. Stačí, když použijete pár jemných umělých kožešin, které jednoduše přehodíte přes křeslo. Vaše záda tak budou pěkně v teple, a vy si můžete užívat chvíle na balkóně, i když teplota trochu klesne.


Využijte interiérový nábytek a doplňky i venku

Dekorace venkovních prostor kobercem, polštáři či plédy je horkou novinkou, která se šíří napříč Evropou. Hranice mezi obývacím pokojem a terasou je tenčí a tenčí. Nábytek je navrhovaný tak, aby se mohl použít v interiérech i exteriérech. To samozřejmě poskytuje více možností a vy si tak můžete lehce vytvořit pocit domova i na terase.


Jednoduchý vzhled KNUDEN polštářů, které najdete v různých barvách, a jemný moderní vzor polštářů a plédu LINGON patří mezi naše nejoblíbenější doplňky.

 

Ochrana před sluncem a vlhkostí

Slunečník je skvělým přínosem pro vaši terasu. V JYSKu nabízíme slunečníky v několika barvách, které vás ochrání nejen před sluncem, ale také před vlhkem.


Atmosféra je klíčová

Letní noci by nebyly tím pravým ořechovým bez krásné atmoféry, kterou dodávají svíčky. Pozvednout je můžete ještě použitím svícnů a luceren. Podívejte se na nabídku, kterou u nás najdete.

Kristýna Social Media and Digital Coordinator

Comments

site-badges