DORUČENÍ PŘED VÁNOCI

Každý den rozdáváme 5 JYSK dárkových karet v hodnotě 250 Kč. Můžete ale vyhrát i dárkovou kartu v hodnotě 10 000 Kč.

 

ROZTOČTE VÁNOČNÍ KOLO
Lampion, solární lampa, ohniště, zahradní květináč na terase

9 podceňovaných zahradních doplňků

Datum:

Kategorie: Zahrada

I když jste už možná připravení na letní sezónu, vždy je potřeba počítat s dalšími maličkostmi. V seznamu níže najdete 9 výrobků, které vám zpříjemní pobyt venku.

Praktické zahradní doplňky do exteriéru

Závaží na obrus

Pokud je na terase trošku větrno, můžete si být jistí, že ubrus skončí na talíři. Pokud použijete závaží na ubrus, vyhnete se nepořádku.

Podstavec na zahradní květináč

Rostliny dokážou být náročné na údržbu. Tím, že je položíte na podstavec, je můžete snadno přesouvat tak, aby získaly dostatek slunečních paprsků a zároveň vrátit zpět bez obav, že vás z neustálého přenášení začnou bolet záda.

Taška na polstry

Zahradní židle bez polstru není vždy to nejpohodlnější řešení. Kam ale odložit polstry ve chvíli, kdy je nepoužíváte? Nejlepším řešením je taška na polstry, do které můžete všechny uložit a pohodlně tak přenášet.

 

Vkusné zahradní doplňky do exteriéru

Dlaždice

Vypadá podlaha terasy zastarale nebo na ní jsou i skvrny? Jednoduchým a pohodlným řešením je instalace dlaždic, které vše zakryjí.

Držák na květináče

Terasa nebo balkón bez květin? To nezní moc zajímavě. Pokud ale máte omezený prostor, záchranou může být závěsný držák na květináče, díky kterému získáte prostor například i pro pěstování bylinek.

Solární lampy

Solární lampy v minulosti poskytovaly chladné a krátkodobé světlo. S tím je ale konec, dnes už můžete najít solární lampy s příjemným světlem, které vydrží dlouhou dobu. Kromě toho se vyznačují nenáročnou údržbou. Když náhodou nezasvítí slunko, postarají se samy o sebe a vy si můžete užívat příjemné večery.

Displaying 0 - 0 of 0

Vhodné pro vás i vaše okolí

Ohniště

Radost s pohledu na hořící plameny a užívání si pocitu tepla není dobré podceňovat. Přiblíží vás to ještě více k pobytu v přírodě.

Sluneční plachta

Je důležité se chránit před sluncem 
Je dôležité chrániť sa pred slnkom no napriek tomu slnečník môže zaberať cenné miesto. Vhodným riešením je preto slnečná plachta, ktorá nezaberá príliš miesta – stačí ak ju jednoducho pripevníte o stenu alebo strom a uviažete voľné konce.

Domeček pro hmyz

Možná si myslíte, že víc hmyzu už na své zahradě nepotřebujete, ale opak je pravdou. Populace hmyzu v posledních letech klesá a protože se mnoho rostlin spoléhá na opylování hmyzem a mnozí ptáci se samotným hmyzem živí, není možná úplně špatný nápad pozvat je na příjemný pobyt na vaší zahradě v domku určeným právě pro ně.

Displaying 0 - 0 of 0


Využijte svou zahradu toto léto naplno: proměňte třeba svou terasu v urbanistickou oázu klidu.

 

site-badges