VYUŽIJTE EXTRA SLEVU 10 % NA CELÝ NÁKUP. Platí pouze do 16. 1. 2021.


Objednejte online a vyzvedněte na prodejně. Využijte službu Klikni a vyzvedni.
Prodejny jsou otevřené pouze pro nákup potřeb do domácnosti a také fungují jako výdejní místa.
Zboží si nakoupíte nebo vyzvednete každý den mezi 10:00 a 18:00.

 

 

Více o možnostech nákupu a doručení.

Esence Skandinávie – nová kolekce v JYSKu

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: skandinávie, novinky, dekorace, povlečení

V JYSKu najdete od 1. listopadu novou kolekci nazvanou Esence Skandinávie. Patří do ní povlečení, dekorační polštáře, svícny, lucerny a misky, které jsme pečlivě vybrali v souladu s posledními trendy.

„Naším cílem bylo ukázat, jak můžete zkombinovat výrobky ze stálého sortimentu JYSKu, když si chcete domácnost zařídit v moderním skandinávském duchu,“ říká manažerka sortimentu a designu Katrine Kruuse.

Marocké vzory a severské barvy
Kolekce Esence Skandinávie spojuje unikátní etnické potisky v duchu Maroka se skandinávskou lehkostí a světlými barvami. Barevně jsme zůstali u bílé, šedé a černé. Spolu s přírodními materiály jako bavlna, plátno a dřevo působí kolekce jednoduchým, ale velmi stylovým dojmem.

„Když vidíte výrobky vyskládané na regále v obchodě, těžko si představíte, jestli by se k sobě hodily. V obchodech i na sociálních médiích proto chceme zákazníkům ukázat, jak se naše výrobky dají kombinovat, a představit skandinávský design, na kterém se zakládá naše identita,“ vysvětluje Katrine Kruuse.

Skandinávský styl u vás doma
Pokud si chcete v severském duchu zařídit ložnici, sáhněte po povlečení DICTE a stolku BAKKEBJERG. Povlečení má na každé straně jiný potisk – jedna strana s etnickým vzorem a druhá se zasněným nápisem. Jemný černobílý design doplní stylové svícny KRESTIAN nebo třeba misky FRIDOLIN.

Nová kolekce čtyřikrát do roka
Nejnovější kolekci najdete v prodejnách či na eshopu JYSK od listopadu. Každé tři měsíce pro vás pak přichystáme nové výrobky, které budou odrážet poslední trendy v interiérovém designu.


Nechte se inspirovat fotkami a uvidíte, že skandinávské trendy můžete mít doma i vy!


Povlečení DICTE

Lucerny

Dekorační písmena

 

site-badges