Jak se připravujeme na sezónu interiérového nábytku

Datum:

Kategorie: Nábytek

Klíčová slova: jysk, jysk česká republika, nábytek

Léto se s námi pomalu loučí a stejně tak i zahradní nábytek. A tak vyrážíme na Moravu. Ač je Morava krajem vína, nás žádné veselé popíjení ve sklípku nečeká. Jede se pracovat, jede se sestavovat interiérový nábytek.

Moravské Versailles, jak se prý říká Vyškovu, je cílem naší cesty. Po obědě vyhrnujeme rukávy a vydáváme se na cestu do naší krásné prodejny, která jakoby vypadla z obrazu Thomase Kinkada (s trochou fantazie). Je čas se do toho pustit.

Rozkaz zněl jasně. Zkrášlit vyškovskou prodejnu JYSK o tři pokojíčky. Je na čase, aby dal zahradní nábytek prostor nábytku do interiéru. A jak nejlépe představit nábytek, než vytvořením „opravdových“ obývacích pokojů a jídelen, pracovně nazvaných pokojíčky? Do středu zájmu se tak dostávají nábytkové série Fredericia, Hasle a Slagelse. Každá z nábytkových řad je jiná. Tmavě laděná Fredericia je nábytek z lakovaného masivního dřeva a dýhy doplněná kovovými detaily s patinou. Slagelse je naopak nábytek v barvě broušeného dubu v kombinaci bílé. Nábytek Hasle je taktéž v moderní barvě broušeného dubu.

nábytek slagelse fredericia hasle

Během pracovního semináře se většina mužů vrhá na montáž nábytku a jsou skvěle organizovaní. Na zemi se začínají objevovat pravidelně rozmístěné hromádky různorodých šroubků, hřebíků, matiček a šroubováků. Rozbalujeme, měříme, studujeme návody. I ostatní studují - vytištěné materiály, kde je přesně určeno, jaké kusy nábytku mají pokojíčky obsahovat. Utíráme prach, luxujeme. Kolegyně vybírají dekorace a nutno podotknout, že to mají v oku. O kus dál se diskutuje, protože co člověk, to názor. Je nás hodně a nedá se říci, že bychom měli všichni stejný vkus.

S výsledkem jsme ovšem velmi spokojeni. Nejraději bych si minimálně jeden takový pokojíček celý odnesla domů. Každopádně budeme rádi, když vám takto naaranžované pokojíčky poslouží jako inspirace ať už v oblasti velkých kusů nábytku, koberců nebo doplňků a dekorací. Za výslednou proměnou nemusíte ovšem jezdit dlouhé kilometry. Všechny naše prodejny – od Chebu až po Třinec – právě teď procházejí stejnou proměnou jako ta vyškovská.

jysk nábytek tým práce 

site-badges