inspirace

Jeden noční stolek - tři různé styly

Datum:

Kategorie: Ložnice, Inspirace

Noční stolek neslouží jen pro odložení knížky, časopisu či telefonu. Může být krásným doplňkem vaší ložnice, který dodá prostoru také smysl pro pořádek. Tento kousek nábytku je často přehlížen a často ho používáme jen jako skladiště.

Ať už je váš vkus jakýkoli, v JYSKu najdete noční stolek, který bude vyhovovat všem vašim potřebám. Třešničkou na dortu pak mohou být dekorace a doplňky, které použijete.

Podívejte se například na romantickou boho dekoraci našeho ILBRO stolku pomocí váz, zlatého tácu a bavlněné závěsné dekorace. Noční stolek má navíc praktický šuplík, do kterého můžete uložit knížku, mobil či další nezbytné věci.

 

 

 


Provedení níže je spíše maskulinního vzhledu. ILBRO noční stolek v hnědé barvě vás vezme zpět do 50. let a kombinace s funkční lampičkou a šedivých stěn dodá prostoru modernější styl.
 

 

 

 

 

 


A konečně look, který je spíše ženského stylu. Na ILBRO stoleček jsme umístili vázu s detailem vodových barev, který vytváří živou a hravou atmosféru. Doplnili jsme ještě svícen pro útulnost. Vše jednoduché na realizaci, takže i u vás doma budete moci vytvořit prostor, ve kterém budete rádi trávit čas.
 

 

 

 

 

Co s malou ložnicí?

Pokud máte ložnici velkých rozměrů, možností dekorace je nepřeberné množství. Zatímco v malé ložnici to může být trošku komplikovanější a umístit noční stolek jak pro vás, tak vašeho partnera, je někdy i nemožné. Mnozí z nás nemají velkou luxusní ložnici, ve které je postel centrálním prvkem v prostorném interiéru. Jedním z řešení tak může být vertikální využití prostoru - pověste poličky, které pak slouží jako úložný prostor, ale také jako dekorace.

 


Odměňte se novým povlečením

A když už jsme u toho, proč si zároveň s přeměnou ložnice nepořídit i nové povlečení?? SUS je nový přírůstek do naší JYSK rodiny. Pyšní se skandinávským vzhledem, který ve vás vzbudí letní dovolenkové pocity. Pruhy jsou navíc tuto sezónu IN a s přízemi, které jsou obarveny před tkaním samotné tkaniny získáte navíc povlečení s příjemným pocitem na dotyk a vysoce kvalitním vzhledem. Design je stejný na přikrývku i polštář. Více o novinkách v sekci povlečení se dozvíte na našem blogu.