terasa při západu slunce

Letní teplé večery se mají trávit venku

Datum:

Kategorie: Zahrada

Letní žár v noci byl dál, někde v nás byl ten léta žár..." Pokud znáte (a milujete) kultovní trhák Pomádu s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John, určitě jste si už někdy zpívali písničku „Letní láska". Letní noci se mají zkrátka trávit venku s rodinou a přáteli.


Restaurací se zahrádkami máte v okolí jistě mnoho. Co takhle ale zůstat doma a užít si teplé noci v pohodlí vaší zahrady či balkónu? Pozvěte přátele a rodinu a celá noc může být o příjemném čase stráveném s těmi nejbližšími. Další výhodou je, že posezení doma je levnější. Navíc můžete společný čas spojit právě s přípravou jídla. Nebo poproste, aby každý donesl něco malého k snědku.

Jídelna na čerstvém vzduchu

Vytvořte si vlastní zahradní party na vaší terase či na balkóně, nebo pozvěte jen blízké přátele a rodinu na šálek kávy. Po příchodu hosty rovnou zaveďte na svou zahradu. Když navíc terasu patřičně vyzdobíte a zařídíte, aby se hostům pohodlně sedělo, zapomenou na případný nepořádek po cestě na zahradu, který u vás doma možná máte.

Nevíte ale kde s dekorací balkónu či terasy začít? Zkuste se inspirovat restauracemi a kavárnami. Koneckonců majitelé těchto podniků ví, co jejich zákazníci mají rádi a jak správně vytvořit prostor, kde se budou zákazníci cítit příjemně. 

Určitě budete potřebovat pohodlnou venkovní sedací soupravu. Záleží samozřejmě na velikosti vašeho venkovního prostoru. Pokud ho zas tolik nemáte, pořiďte si bistro set pro dva či zahradní set stolu a židlí pro 4 a více osob.

Pohodlné zahradní židle z plastu a zahradní stolek


Zahradní sedací souprava může být také jednou z možností. Tento druh nábytku je ideální, pokud chcete vnést do zahrady více pohodlí a relaxu. Pokud máte dostatek prostoru, můžete zvolit i zahradní houpačku, která je skvělá pro děti, ale také pro dospělé.
 


Je to na vás …

"S létem skončil i příběh náš ..." Tak Sandy a Danny končí svou písničku. Pro vás ale tato slova platit nemusí. Pokud vaši terasu či balkón zařídíte chytře, pořídíte teplé plédy a pořídíte pár polštářků, i po západu slunce během chladnějších dní se nemusíte přesouvat dovnitř.
TIP: nebojte se přidat dekorace, mohou to být květináče, svícny, lucerny či ubrus


Dobrou chuť!

site-badges