Přikrývka a polštář s povlečením v modré barvě na válendě vedle okna

Luxus v ložnici

Datum:

Kategorie: Ložnice

Klíčová slova: Scandinavian sense, novinky

Všichni si někdy potřebujeme oddychnout od tmavších dní. Řešení může být tak jednoduché jako pouhá výměna povlečení. Představte si, že jste v příjemném a elegantním hotelovém pokoji s tmavými závěsy a dokonalou postelí. Čeká vás ničím nerušený spánek a ráno vynikající bohatá snídaně.

Naše kolekce SCANDINAVIAN SENSE má luxusní vzhled a je zároveň volbou, s kterou se ztotožníte.

Elegantná spálňa v škandinávskom štýle s farebnými obliečkami


Zpomalte a oddechněte

Harmonické barvy a jemné vzory inspirují k relaxaci, uvolnění a užívání si přítomnosti.

Měkký set povlečení SCANDINAVIAN SENSE, který je vyrobený z 51 % recyklovaného polyesteru a 49 % bavlněného saténu, vám umožní spát stylově. Všechny sety jsou certifikované podle Global Recycled Standard (GRS).

Žlté obliečky sú vyrobené z 51% recyklovaného polyesteru a 49% bavlneného saténu


Volba, s kterou budete spokojení

Recyklované materiály hrají důležitou roli v kolekci SCANDINAVIAN SENSE. Inovativní procesy přeměňují plastové lahve a zbytky z výroby bavlny na přízi, která je použitá v nových výrobcích. Abychom vám poskytli nejvyšší možnou kvalitu, recyklovaná vlákna jsou smíšená s novými vlákny. Tímto způsobem mohou materiály, které mohly skončit jako odpad, získat nový život ve váš prospěch a také v prospěch životního prostředí.

Vankúš a paplón s luxusnými obliečkami v modrej a pieskovej farbe


Kolekce SCANDINAVIAN SENSE je inspirovaná skandinávskou přírodou a jednoduchým stylem života. Jemné odstíny, vzory a suroviny, které jsou vyráběné s ohledem na životní prostředí, přirozeně vyvolávají pocit pokoje a klidu u vás doma.

Polštáře s povlečením v modré, žluté a pískové barvě


Global Recycled Standard

Výrobky označení štítkem Global Recycled Standard (GRS) podle normy ISO o recyklovaných výrobcích obsahují recyklované materiály. Materiály použité na výrobky s označením GRS jsou sledované během celého výrobního procesu, aby se zabezpečil souhlas se sociálními a enviromentálními postupy a chemickými omezeními.

Povlečení z kolekce SCANDINAVIAN SENSE nesou štítek GRS.

Všechen domácí textil z kolekce SCANDINAVIAN SENSE také spadá pod OEKO-TEX® Standard 100, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

Kolekce je dostupná na našem e-shopu od 4. 1. a v prodejnách od 22. 1.

Prohlédněte si také výrobky do koupelny z kolekce SCANDINAVIAN SENSE.

site-badges