Bílé vánoční ozdoby s LED světýlky na vánočním stromku a skřítek před lavičkou s polštářky a plédem

Moderní twist vánočních dekorací s trendem Glacial Escape

Datum:

Kategorie: Vánoce

Letošní Vánoce jsme si pro vás připravili v JYSKu dva trendy: Glacial Escape inspirovaný přírodou a silnými severskými krajinami, a Cosy Tradition se svými kořeny v rodinných tradicích a hygge. V dnešním článku se můžete inspirovat popelavými a přírodně zemitými tóny a odkazy na skandinávské zimní scenérie v trendu Glacial Escape.

Artificial Christmas tree, glass lantern with frosted look and a light string wrapped over a log


Se svým matným a jakoby ojíněným vzhledem je skleněná lucerna ALUNIT skvělým příkladem trendu. Uvnitř má LED žárovku a je na baterie s časovačem, takže se vždy automaticky vypne po 6 hodinách. Bonus: můžete jí umístit i ven, takže vás za chladných zimních večerů přivítá po návratu domů pěkné světlo.

Bench with two Christmas cushions, a throw and on the floor an elf with a green hat


Černá, šedá, popelavá, olivová a petrolejová jsou barvy charakteristické pro Glacial Escape. Tyto barvy jsou přítomné ve zjemněných odstínech a proto je plno kousků v trendu nadčasových. Skvělým příkladem je zelený polštářek HORNFIOL z měkké žinylky.

Two candles shaped like Christmas trees and Christmas stars in gold, silver and brown.


Otevřete svůj domov hvězdné obloze pomocí vánočních hvězd a přivítejte dotyk severských lesů pomocí borovic.

Three artificial pine trees on a log represent modern Christmas décor


Pozvěte k sobě domů syrovou a tichou přírodu skrze umělé vánoční stromky OFIOLIT. Umístěte je dohromady a vytvořte si vlastní mini les.

Two battery lamps shaped as white Christmas stars


Vánoce jsou tradičně sezónou svíček, snadno ale vytvoříte útulnou atmosféru i pomocí lamp či světel na baterie. Pokud je navíc umístíte do rohů místnosti, prostor opticky zvětší a zlepší vám náladu svým příjemným světlem.

site-badges