DORUČENÍ PŘED VÁNOCI

Každý den rozdáváme 5 JYSK dárkových karet v hodnotě 250 Kč. Můžete ale vyhrát i dárkovou kartu v hodnotě 10 000 Kč.

 

ROZTOČTE VÁNOČNÍ KOLO
Doplňky do domácnosti v různých barvách

Nová kolekce NORDIC MOOD přináší harmonii a klid

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: Nordic Mood

V chaotickém světě je náš domov místem, kde se můžeme radovat z harmonie a rovnováhy. Tlumené barvy nové kolekce NORDIC MOOD propůjčí vašemu interiéru rovnováhu a inspirují k odpočinku.

Kolekce se skvěle hodí k aktuálnímu trendu přírodních a řemeslných doplňků. Například kameninová miska JO s řemeslným vzhledem a dřevěný podnos GERNER jsou skvělým případem kontrastu přírodního s delikátnějším v podobě skleněných hrnků ANDERS.

Dřevěný podnos, kameninová miska, úložné boxy a skleněné hrnky


V nové kolekci jsme se také zameřili na udržitelnost. Úložné boxy BJORK jsou vyrobené z recyklovaného papíru a jsou dostupné ve dvou velikostech. Představujeme také nové plátěné nákupní tašky NILS vyrobené z polyesteru a recyklované bavlny. Najdete je v antracitově šedé, zelené a červené barvě.

Košík s plédem, váza s umělou květinou a nákupní taška


Do tašky NILS se toho vejde hodně a můžete jí využít k různým účelům. Logo, které na ní najdete je nové logo JYSKu pro udržitelnost - LOVE PLANET - EVERYDAY ESSENTIALS.

Součástí kolekce je také koberec KEJSERKRONE, který je vyrobený z recyklované kůže. Snadno s ním zútulníte chodbu či kuchyň. 

 

site-badges