Nová matrace do vaší ložnice

Datum:

Kategorie: Ložnice

Klíčová slova: jysk, jyskcz, jysk česká republika, matrace, ložnice, spánek, zdravý spánek, gold, paměťová pěna

Tatam jsou doby, kdy se spalo na slamníku. Spánek je ovšem stále důležitý a neradno jej podceňovat. Během dne máme povinností víc než dost a večer, když uleháme, právem očekáváme, že se ráno probudíme odpočatí a svěží. A jelikož spánkem trávíme třetinu života, je výběr matrace pro zdravý spánek, odpočaté tělo i mysl, zásadní.

Na následujících řádcích vám představíme novinky v oblasti pěnových matrací řady GOLD, čili naší nejkvalitnější řady. Matrace z kategorie GOLD můžete dokonce 100 dní testovat v pohodlí domova. Více informací o této možnosti najdete zde. A věděli jste, že na všechny matrace GOLD se vztahuje záruka 25 let?

Novinky v našem sortimentu

GOLD F30

Tato rolově balená 18 cm vysoká luxusní matrace s jádrem ze 4 cm tlakům odlehčující paměťové pěny a 14 cm polyuretanové pěny má bambusový antibakteriální pružný potah, který je prošívaný paměťovou pěnou. Nyní vám díky vzdušné pěně, tedy paměťové pěně, která nereaguje na teplotu, okamžitě poskytne větší pohodlí.

paměťová pěna gold f30

GOLD F85

Tato 22 cm vysoká luxusní matrace s jádrem z 16 cm polyuretanové pěny a 4 cm tlakům odlehčující vzdušné paměťové pěny, která přesně kopíruje křivky vašeho těla, vám pomůže ulevit od bolesti svalů a kloubů, a zmírní problémy oběhového systému. Měkký, odolný potah je prošívaný paměťovou pěnou. Potah má antibakteriální úpravu se stříbrnými vlákny Silpure, která zabraňuje množení bakterií a roztočů. Postranní ventilační pás pomáhá zlepšit proud vzduchu v matraci. I tuto matraci prodáváme rolově balenou.

pěnová matrace gold f85

GOLD F110

Ideální pro ty, kterým je často teplo. Nejenomže obsahuje chladivý gel uvnitř paměťové pěny, dokonce i potah je z ledového hedvábí.

Luxusní 24 cm vysoká matrace s jádrem ze 3 cm tlakům odlehčující paměťové pěny, 17 cm studené pěny a 2 cm vzdušné paměťové pěny s gelem - jedinečná kombinace chladivého gelu a paměťové pěny. Paměťová pěna přesně kopíruje křivky vašeho těla, čímž pomáhá ulevit od bolesti svalů a kloubů, a zmírňuje problémy oběhového systému. Měkký, odolný potah s ledovým hedvábím poskytuje okamžitý uklidňující, chladivý efekt. Potah je prošívaný vzdušnou paměťovou pěnou s gelem. Baleno rolově.

pěnová matrace Gold F110

GOLD F135

Oboustranná 24 cm vysoká luxusní matrace s dvěma úrovněmi tvrdosti. Z jedné strany tvrdá, z druhé středně tvrdá. Díky silné kokosové vrstvě (8 cm) je vhodná i pro osoby s hmotností nad 150 kg. 7 zón komfortu poskytuje jedinečnou, ergonomicky správnou podporu. Vaše křivky bude pohodlně objímat polyuretanová pěna a paměťová pěna. Dozajista oceníte pratelný strečový potah s lyocelovými vlákny, které odvádějí vlhkost.

pěnová matrace Gold F35

Pro výběr matrace navštivte sekci ložnice na našich stránkách, kde najdete celou nabídku jak pěnových, tak pružinových matrací. Matrace doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži, k čemuž vám poslouží matracové studio v každé z prodejen JYSK. S výběrem vám ochotně poradí odborně proškolený personál.

JYSK, jakožto odborník na kulturu spaní, vám přeje klidnou a ničím nerušenou dobrou noc.

site-badges