Novinky v sortimentu nábytku

Datum:

Kategorie: Bydlení, Nábytek

Klíčová slova: bydlení, nábytek, novinky, dřevo, komoda

Celé léto jsme se těšili, abychom vám v září mohli představit žhavé novinky v oblasti nábytku. A teď je to tady. Nábytek byl vybírán nejen s ohledem na materiály, barvy, funkčnost, ale i na cenu a kvalitu. Pojďme se tedy podívat, co nám přinesla nová sezóna interiérového nábytku.

Co se týče celé nové série, tak je ve hře VEDDE. A VEDDE vede. Na první pohled zaujme barvou divokého dubu a další plusy získává za svou odolnost vůči poškrábání, protože je vyrobená z kvalitního melaminu. Regály BROBY z bambusu a melaminu nabízíme ve dvou barevných variantách, tudíž se hodí do každého interiéru. Ať už si na ně dáte květiny, či knihy, vždy najdou své uplatnění.

Další novou sérií, vhodnou především do ložnice, je nábytek FAVRBO. Svěží barevná kombinace bílé a broušeného dubu rozjasní a provzdušní prostor ložnice. I tento nábytek je vyrobený z odolného melaminu.

Úložné prostory. Známe to všichni. Zásuvky úzké, široké, takové i makové, těch není nikdy dost. Dubová dýha s lakovaným a voskovaným povrchem, plně vysouvatelné zásuvky s funkcí tichého zavírání. Pravá Skandinávie hned na první pohled – to je nábytek KALBY. Na druhé straně série KABDRUP díky jednoduchému designu a neutrálním barvám najde své uplatnění opravdu v každém interiéru.

novinka komody kabdrup

K modernějšímu stylu bydlení se výborně hodí nábytek TEJN. Světlý dub pěkně kontrastuje s šedou barvou a spolu vytváří elegantní kombinaci. Detail dotvářejí minimalistické úchytky černé barvy.

Krom celých sérií máme v nabídce novinek i jednotlivé stylové kousky, které v mžiku ozvláštní váš interiér. Oblíbenou knihu nebo budík si můžete odložit na trendový noční stolek. Šikovný odkládací stolek TAPS ve dvou velikostech a dvou barvách se hodí prakticky kdekoli. A určitě vás potěší i taková drobnost jako nové zrcadlo, židle nebo luxusní lavice.

novinky menší kusy nábytku

Líbí se vám naše novinky? Udělejte si radost a nebojte se vyjádřit svůj vlastní osobitý styl.

site-badges