Zařizujeme víceúčelové prostory

Datum:

Kategorie: Bydlení

Bydlíte v garsonce, samostatném pokoji nebo potřebujete zařídit jednu místnost v domácnosti pro více účelů? Pak máme tipy právě pro vás a navíc rady bytových stylistů.

Nordic Boheme

Pokoj ve stylu Nordic Boheme

Pokoj ve stylu Nordic Boheme charakterizuje skandinávský design a pohodlí. Místnost kombinuje ložnici, šatnu a předsíň. Pokud vám schází chodba, kam byste odložili boty či kabáty, nevadí: věšáky, lavici či botník umístěte do rohu ložnice. Drobný nábytek můžete volně přesouvat a využívat k více účelům.

Rady stylistky

Šatní skříň FAVRBO v barvě dubu a bílé má elegantní design, praktické zrcadlo a funkčně vyřešený vnitřek. Díky nástavcům navíc získáte opravdu velký úložný prostor. 
Šatní skříň 

Classic Retro

Pokoj ve stylu Classic Retro

Pokoj ve stylu Classic Retro je kombinací ložnice se stojanem na oblečení, pracovního místa a relaxačního koutku s křeslem. Místnosti vévodí polstrovaný postelový rám KONGSBERG v retro stylu. Noční stolek, pracovní stůl a věšák na šaty ze světlého dřeva s kulatými nohami představují klasický skandinávský styl.

Rady stylistky

Povlečení PAULA má moderní grafický potisk, který pokoji dodá styl, ale není zbytečně výrazné. Povlečení je oboustranné, takže vzhled místnosti změníte v okamžiku.
Povlečení PAULA

Industrial Modern

Pokoj ve stylu Industrial Modern

Styl Industrial Modern představuje městský, funkčně zařízený prostor. V jednom pokoji spojíte jídelnu a obývací pokoj s válendou, která poslouží i jako postel. Industriální materiály jako kov a masivní dřevo tu doplňují měkké látky, které pokoj zútulní. Zajímavým prvkem jsou židle s různými typy nohou.

Rady stylistky

• Válenda VARBJERG má odolný potah a je ideálním řešením pro malé prostory, protože získáte tři kusy nábytku v jednom: pohovku, postel pro jednoho a po rozložení dvoupostel. Hodí se opravdu každému – do obývacího pokoje, dětem nebo do ložnice pro hosty.
• Jídelní stůl GADESKOV z dubové dýhy a MDF má nohy z černě lakovaného masivního dubu a desku stolu z prken, což výborně dotváří drsný a přitom pohodlný industriální styl.

Casual Contrast

Místnost ve stylu Casual Contrast

Místnost ve stylu Casual Contrast slouží k produktivní činnosti i odpočinku. Pohovka GEDSER je měkká a pohodlná a skvěle ji doplní malé světlé konferenční stolky, které snadno přesunete, kam potřebujete.

Rady stylistky

Moderní jídelní židle KALVEHAVE má tvarovaný sedák a nohy z masivního dubu a využijete ji i jako kancelářskou židli.
Moderní jídelní židle 

site-badges