Pohovka, odkládací stolek a zrcadlo ve skandinávském designu

Nová kolekce Nordic Mood kombinuje výraznější a neutrální barvy

V nové kolekci Nordic Mood se zaměřujeme na kombinaci drobného barevného nábytku s neutrálními barvami, které dohromady vytvářejí zajímavou skandinávskou estetiku.

End tables, flower stand, wall cabinet and gold magazine holder displayed together.
Stojan na časopisy MAGSTRUP zlatá
250 Kč/ks
350 Kč /ks
Sleva 29%
Do vyprodání zásob


„U této kolekce Nordic Mood jsme se zaměřili na přidání barevných prvků do domu. Věřím, že se barvy v interiérovém designu prosazují stále více. Jsme odvážnější a nebojíme se vrhnout do nových věcí – a menší nábytek je ideálním a snadným způsobem, jak interiéru dodat trochu barvy. Zároveň ale pracujeme s neutrálními tóny, jako je bílá a béžová a s pár detaily v černé, abychom zachovali klidnou skandinávskou estetiku,“ říká Rikke Høst, nákupčí ve společnosti JYSK.

Nástěnná skříňka MALLING v nové barvě

Light blue wall cabinet and mirror with black frame

 
Letošní sezónu představujeme u našich zákazníků oblíbenou skříňku MALLING v nové lahodné modré barvě. Tato nástěnná skříňka je populární – a my chápeme proč. Uložit do ní můžete malé dekorace nebo suvenýry z cest. Sloužit může také ke skladování kosmetických produktů a šperků.

Trendy odkládací stolek ARCH

Odkládací stolek ARCH je velmi moderní. Jeho oblé tvary, viditelná struktura z dubu a sytá vínová barva z něj dělají poutavý kousek. Hodí se jak k jemným pastelovým, tak k zářivějším odstínům, takže ho snadno začleníte do svého interiéru.

Burgundy end table with round sculptural carvings

Drobný multifunkční nábytek

V této kolekci také představujeme menší nábytek, který je skvělý pro snadné oživení domácnosti. Kousky jsou multifunkční a lze je kombinovat s vaším stávajícím nábytkem pro nový vzhled.

Odkládací stolek HALBY je se svými kulatými tvary také velmi trendy. Neutrální barva umožňuje snadnou integraci do vašeho interiéru. Stolek můžete využít v několika místnostech, použijte ho vedle křesla nebo pohovky v obývacím pokoji nebo jako noční stolek v ložnici, neztratí se ani v chodbě.


Totéž platí pro stojan na květiny STAND IN. Položte na něj vázu s květinami, zelené rostliny nebo stolní lampu a rozjasněte tak tmavší kout.

Two flower stands in green and a gold magazine holder hanging on the wall
Stojan na časopisy MAGSTRUP zlatá
250 Kč/ks
350 Kč /ks
Sleva 29%
Do vyprodání zásob


Držák na časopisy MAGSTRUP ve zlaté barvě je krásným dekorativním úložným řešením. Použijte jej na časopisy v obývacím pokoji a ložnici nebo k vystavení vašich oblíbených kuchařek v kuchyni. MAGSTRUP je skvělý designový kousek, který hravým způsobem využívá prostor na stěně.

Stylový úložný prostor v kuchyni

Vylepšete svou kuchyni jedinečným drobným nábytkem. Vozík JUKKERUP je ideální pro stylové skladování v kuchyni. Uložit do něj můžete oleje, koření a bylinky, prostě vše, co potřebujete mít u vaření při ruce.

Keramické hrnky s řemeslným vzhledem teď letí a kombinací různých designů získáte jedinečné prostírání stolu. Naše nová nástěnná police TOLNE vám pak umožní vystavit vaše oblíbené hrnečky. Pohrajte si s barvami a vzory a dodejte své kuchyni barvu a osobitý vzhled.


Vozík JUKKERUP i polici TOLNE lze použít i v jiných místnostech. Vozík vypadá skvěle v obývacím pokoji jako moderní barový stolek nebo ho použijte jako pohyblivý odkládací stolek. Polička se zase skvěle hodí k vystavení dekorativních předmětů, parfémů nebo šperků.

Kolekce Nordic Mood je dostupná na JYSK.cz a na prodejnách od 26. července.

Objevit více

Barevné jídelní židle do moderního domova

Oblíbené lampy naší nákupčí

Vyberte si správnou komodu

Jak si zařídit garsonku