Jednorázový gril, skleničky na pláži

Venkovní grilování s jednorázovým grilem

Pokud se chystáte na piknik do parku, lesa nebo na pláž, vozit si s sebou těžký kovový gril může být docela nepříjemné a často i nemožné. Máme pro vás ale řešení - stačí si pořídit přenosný jednorázový gril nebo instantní gril, který je skvělou a spolehlivou možností pro jakýkoliv výlet.

Jednorázový gril z bambusu a kartonu

Jednorázový gril CASUS je ideálním řešením na letní grilovačky, protože je přenosný, pohodlný a vyrobený tak, aby bylo snadné si ho vzít s sebou na grilování, když jste mimo domov. Je vyroben z potravinářského bambusu a kartonu a obsahuje lávový kámen a brikety vyrobené z bambusového dřevěného uhlí. Gril na jedno použití CASUS je skvělou volbou pro efektivní a příjemný zážitek z vaření, který vám poskytne možnost ugrilovat si jídlo kdekoliv.

Jednorázový gril CASUS nese označení FSC® Recycled, což znamená, že je ověřen jako vyrobený z recyklovaných lesních materiálů. Díky grilu CASUS JYSK nabízí alternativu k tradičním jednorázovým grilům a proto pomáhá snižovat poptávku po přírodních lesních zdrojích (FSC® N001715).

Nezapomeňte, že stejně jako u každého jiného grilu na dřevěné uhlí, je v přírodě vždy velmi důležité řádně uhasit všechny zbývající oharky, uklidit po sobě a gril správně zlikvidovat. S grilem CASUS to jde velmi snadno – pokud jsou uhlíky zcela uhašené, můžete je bezpečně odhodit do běžného odpadkového koše.

Výhody jednorázového grilu

Hlavní výhodou jednorázového grilu je, že si můžete připravit čerstvě teplá jídla i když jste mimo domov. Jídlo si tak vychutnáte přímo z grilu. Jednohubky, sendviče apod. lze připravit dopředu, ale třeba klobásy, burgery a kukuřičné klasy je mnohem lepší ugrilovat na místě.

Další velkou výhodou jednorázového grilu – nebo jakéhokoli jiného grilu – je samozřejmě grilované jídlo. Výsledkem je aromatické a velmi chutné maso a zelenina.

Nezbytnosti pro venkovní stolování

Když jste na cestách, je důležité, abyste byli dobře zásobeni potřebným vybavením pro venkovní stolování. Od chladicích tašek až po piknikové deky.

Objevit více

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Trampolíny: 7 věcí, které je třeba zvážit před nákupem

Trampolíny: 7 věcí, které je třeba zvážit před nákupem

Zahradní houpací síť nebo závěsné křeslo? Rozhodněte se správně

Zahradní houpací síť nebo závěsné křeslo? Rozhodněte se správně

Podrobný průvodce materiály pro zahradní nábytek

Podrobný průvodce materiály pro zahradní nábytek