Venkovní přístřešek na terase

Proměňte svůj přístřešek pomocí dekorací

Zahradní přístřešek je skvělým rozšířením vašeho obytného prostoru a může být ideálním základem pro zahradní party na zahradě.

Outdoor gazebo on a patio by the ocean
Zahradní přístřešek SANKT HANS Š300xD300 šedá
7000 Kč/ks
11999 Kč /ks
Sleva 42%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně
Pohovka UGILT lenoška 3 os. dřevo
10000 Kč/ks
21999 Kč /ks
Sleva 55%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně

Zahradní přístřešek může posloužit jako venkovní obývací pokoj během léta. Myslete na to i při výběru dekorací a doplňků. Inspirujte se a podívejte se na naše nápady, jak vytvořit prostor s atmosférou hygge, ve kterém si odpočinete na čerstvém vzduchu.

Přečtěte si více o výhodách zahradních přístřešků.

Květiny a rostliny

Vylepšete útulnou atmosféru a dodejte svému přístřešku nádech zeleně pomocí čerstvých nebo umělých rostlin. Nejen, že přispějí k celkovému vzhledu, ale vytvoří i pocit soukromí tím, že vás ochrání před pohledem kolemjdoucích.

Venkovní osvětlení 

Abyste ještě více umocnili atmosféru letního večera, vyzdobte svůj přístřešek lucernami, lampami na baterie nebo světelnými řetězy, případně kombinací všech třech typů osvětlení. Nejen, že osvětlí přístřešek, ale vytvoří i magickou atmosféru, která vám umožní užívat si příjemnou atmosféru dlouho do noci.

Přístřešek FAABORG nabízí skvělou příležitost dodat vašemu venkovnímu prostoru extra šarm. Díky jeho konstrukci můžete snadno ozdobit rám přístřešku závěsnými květináči nebo jemnými světelnými řetězy.

Gazebo on a lawn
Zahradní přístřešek FAABORG Š300xD300 bílá
3500 Kč/ks
5999 Kč /ks
Sleva 42%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně

Drobnosti a dekorace

Na konečně dotvoření celkového vzhledu přístřešku je nevyhnutelné zakomponovat dekorace a doplňky. Ty vnesou do vašeho prostoru osobitost. Vázy, svíčky, podnosy a úložné boxy přispějí k útulné domácí atmosféře.

Outdoor gazebo on a patio
Stěna k přístřešku JERUP šedá
250 Kč/ks
350 Kč /ks
Sleva 29%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně

Ať už očekáváte hosty nebo si chcete jen vychutnat studený nápoj během slunečného dne, nezapomínejte na ubrus. Vhodně zvolený ubrus přidá na eleganci.

Zůstaňte v teple a v pohodlí

Teplo a pohodlí přístřešku si můžete užívat i během chladných podzimních večerů. Využití dekoračního polštáře a zahradního polstru, abyste si vytvořili optimální podmínky na sezení a mohli tak pokojně relaxovat.

Při dekorování přístřešku budou plédy a umělé kožešiny nevyhnutelným prvkem, který dodá nejen nádech pohodlí, ale vnese i příjemnou atmosféru.

Venkovní koberec výrazně přispěje k vytvoření pocitu atmosféry interiéru. Položením koberce na podlahu přidáte prvek pohodlí a pocit tepla.

Objevit více

Závěsné křeslo nebo houpačka na zahradu

Jak si vybrat nejlepší zahradní lehátko

Nápady na zahradní osvětlení

Venkovní grilování s jednorázovým grilem