Venkovní přístřešek na terase

Proměňte svůj přístřešek pomocí dekorací

Zahradní přístřešek je skvělým rozšířením vašeho obytného prostoru a může být ideálním základem pro zahradní party na zahradě.

Zahradní přístřešek může posloužit jako venkovní obývací pokoj během léta. Myslete na to i při výběru dekorací a doplňků. Inspirujte se a podívejte se na naše nápady, jak vytvořit prostor s atmosférou hygge, ve kterém si odpočinete na čerstvém vzduchu.

Přečtěte si více o výhodách zahradních přístřešků.

Květiny a rostliny

Vylepšete útulnou atmosféru a dodejte svému přístřešku nádech zeleně pomocí čerstvých nebo umělých rostlin. Nejen, že přispějí k celkovému vzhledu, ale vytvoří i pocit soukromí tím, že vás ochrání před pohledem kolemjdoucích.

Venkovní osvětlení 

Abyste ještě více umocnili atmosféru letního večera, vyzdobte svůj přístřešek lucernami, lampami na baterie nebo světelnými řetězy, případně kombinací všech třech typů osvětlení. Nejen, že osvětlí přístřešek, ale vytvoří i magickou atmosféru, která vám umožní užívat si příjemnou atmosféru dlouho do noci.

Přístřešek FAABORG nabízí skvělou příležitost dodat vašemu venkovnímu prostoru extra šarm. Díky jeho konstrukci můžete snadno ozdobit rám přístřešku závěsnými květináči nebo jemnými světelnými řetězy.

Drobnosti a dekorace

Na konečně dotvoření celkového vzhledu přístřešku je nevyhnutelné zakomponovat dekorace a doplňky. Ty vnesou do vašeho prostoru osobitost. Vázy, svíčky, podnosy a úložné boxy přispějí k útulné domácí atmosféře.

Outdoor gazebo on a patio

Ať už očekáváte hosty nebo si chcete jen vychutnat studený nápoj během slunečného dne, nezapomínejte na ubrus. Vhodně zvolený ubrus přidá na eleganci.

Zůstaňte v teple a v pohodlí

Teplo a pohodlí přístřešku si můžete užívat i během chladných podzimních večerů. Využití dekoračního polštáře a zahradního polstru, abyste si vytvořili optimální podmínky na sezení a mohli tak pokojně relaxovat.

Při dekorování přístřešku budou plédy a umělé kožešiny nevyhnutelným prvkem, který dodá nejen nádech pohodlí, ale vnese i příjemnou atmosféru.

Venkovní koberec výrazně přispěje k vytvoření pocitu atmosféry interiéru. Položením koberce na podlahu přidáte prvek pohodlí a pocit tepla.

Objevit více

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Trampolíny: 7 věcí, které je třeba zvážit před nákupem

Trampolíny: 7 věcí, které je třeba zvážit před nákupem

Zahradní houpací síť nebo závěsné křeslo? Rozhodněte se správně

Zahradní houpací síť nebo závěsné křeslo? Rozhodněte se správně

Podrobný průvodce materiály pro zahradní nábytek

Podrobný průvodce materiály pro zahradní nábytek