Vitríny

Prosklená vitrína kombinuje eleganci a funkčnost. Skvěle doplní každý interiér a lze ji využít nejen k uložení všech nezbytností, ale také k vystavení vašich oblíbených předmětů. Vystavením upomínkových předmětů, oblíbených fotografií, talismanů nebo jiných drobností svému domovu snadno dodáte osobitý nádech. V JYSKu nabízíme vitríny v různých rozměrech a provedeních - vybírejte z minimalistických, nadčasových i trendy kousků, které dokonale doplní vaši domácnost. A pokud se bez proskleného nábytku obejdete, můžete zvolit variantu se zcela neprůhlednými dvířky. 

Kromě vitríny jako samostatného kusu nábytku nabízíme také prosklené nástavce kombinovatelné s ladícími příborníky. A pokud máte rádi sjednocený a celistvý vzhled, můžete zvolit nábytek ze stejné série. V obývacím pokoji se bude skvěle vyjímat robustní nábytek z řady JUNGEN, dvě barevné varianty - černou a bílou - různých produktů nabízí série TRAPPEDAL a nesmíme opomenout ani sérii MARKSKEL, se kterou snadno vybavíte celý domov od ložnice až po jídelnu a která patří k našim největším oblíbencům.  

Všestranné vitríny, které dodají osobitost a styl 

V JYSKu nabízíme nábytek do každé místnosti. Seženete u nás: 

  • příborníky 
  • vitríny 
  • komody 
  • šatní skříně 
  • drobný nábytek a malé úložné prostory
     

Vitríny se skvěle hodí pro vystavení osobních předmětů, kterými můžete hostům i svým blízkým snadno ukázat, kdo přesně jste. Můžete u nás zvolit nábytek ze stejné série nebo nakombinovat různé kousky ve stylu, který dokonale zapadne do vašeho domova. Využijte vitrínu pro uložení dekorací a drobných upomínek nebo vystavení fotografií zachycujících vaše důležité životní okamžiky. Nabízíme také širokou škálu rámečku v různých rozměrech, do kterých můžete své oblíbené momentky umístit. Ještě větší útulnosti dosáhnete pomocí bodového osvětlení ve vitríně nebo lampy či světelného řetězu v blízkosti vitríny. Tlumené světlo pomůže dotvořit domáckou hřejivou atmosféru. Pro inspiraci, jak svůj domov prozářit, můžete navštívit náš blog s tipy a praktickými radami.