Fotorámečky pro vaše vzpomínky

Není lepší způsob, než použít rámečky na vystavení fotek z dovolené, svatby či dalších důležitých životních momentů. Zavzpomínejte pomocí dřevěných či plastových rámečků, které můžete pověsit na stěnu nebo ty menší díky praktickému stojanu ze zadní strany postavit na stůl či poličku.

Fotorámečky pěkně zaplní prázdnou stěnu. Vytvořit z nich můžete klidně i koláž. Nebojte se zkombinovat fotky, inspirativní citáty i abstraktní grafiky. Než si uděláte na zdi galerii, nezapomeňte si nejprve vyzkoušet a naplánovat uspořádání zavěšení rámů na zemi. Následně je můžete obkreslit na velký list papíru a přiložit ke zdi. Vrtání děr tak bude snazší.

Rámy v různých rozměrech

Najdete u nás rámečky v populárních rozměrech:

A6 = 10x15 cm
A5 = 15x21 cm
A4 = 21x30 cm

Nabízíme ale také tyto rozměry: 13x18 cm, 18x24 cm, 30x40 cm, 40x50 cm a 50x70 cm.

Buďte kreativní

Nebojte se z fotorámečků různých rozměrů vytvořit na stěně koláž. Nebo pověste 2 či 3 vedle sebe.

Náš tip: pořiďte si do zásoby více fotek či plakátů, které pak střídejte - váš interiér tak nikdy nebude nudný.

Výhody fotorámečků

Materiál a barva fotorámečku může změnit celkový vzhled - jak místnosti, tak i fotografie samotné. Při výběru rámečku zvažte jak výrazný chcete, aby společně s fotkou nebo plakátem byl. Pokud má váš obrázek výrazné nebo tmavé barvy, zvýrazní obsah rámečku tlumený a minimalistický rám v bílé nebo béžové barvě. Motiv ve světlých tónech naopak zvýrazní a dobře doplní černý fotorámeček.

Další výhodou rámečků pověšených na zdi je zlepšení akustiky v interiéru. Obzvlášť v místnostech s větším množstvím tvrdých povrchů, které odrážejí zvuk, jako je například koupelna. Čím větší rámečky zvolíte, tím lepší bude akustika.