VONGEZahradní set VONGE 5místný černá
Sedací souprava:
Doporučené výrobky
Specifikace
| Sedací souprava | 3místná pohovka, 2 židle, 1 stůl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 199 cm, Výška: 78 cm, Hloubka: 77 cm, Výška sedadla: 42 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Typ | 3místná pohovka |
| Židle | |
| Rozměry po složení | Šířka: 73, Výška: 78 cm, Hloubka: 77 cm, Výška sedadla: 42 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Výška područky u křesla | 64 cm |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Šířka: 64, Délka: 130 cm, Výška: 39 cm |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 35 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 193/142 cm, Délka: 68/72 cm, Výška: 64/11 cm |
| Hmotnost | 42/23,5 kg |
| Barva | černá |
| Osoby | 5 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Práškový lak |
| Bez údržby | Ano |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 550 kg |
| Testované do | 550 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Hezké a pohodlné
Pěkná a pohodlná designovka. Zpracovani kvalitni a pekne se hodi k domu. Dobry kup:)
Jméno: Tomáš
Świetny zestaw wyspoczynkowy
Bardzo dobry produkt, polecam.
Jméno: Elżbieta
VANGE Vrtna garatuta
Zaista udobna i lijepa
Jméno: Zrinka
Mooie loungeset
Hele mooie set. Echter na 1 maal op zitten bank veel rimpelvorming in de stof , stof is te ruim voor zitgedeelte.(lelijk na 1 maal zitten) Bij stoelen wel prima.
Jméno: M
Veldig bra!
Det er vår 6. sesong vi bruker vårt Vonge-sett, og vi er fremdeles veldig fornøyd. Vi lagrer putene inne om nettene og ved regnvær, og hele vinterhalvåret, men selve møblene har stått ute året rundt. Alt er fremdeles i god stand. Bordet har fått noen fettflekker etter matsøl som vi ikke får bort, ellers ser det fint ut. Gode å sitte i. Anbefales!
Jméno: Guri
Heel blij mee
Ik vind het echt een mooie set en ik heb het zelf (met elektrische schroevendraaier) in 1,5 uur elkaar gezet.
Jméno: Amber
Garnitura Vonge
Garnitura kupljena prije tri godine još uvijek očuvana i lijepog izgleda kao i kada je kupljena! Udobna, navlake su perive i ne mijenjaju boju. Sve preporuke!
Jméno: Vonge
Tökéletes
Könnyen össze szerelhető volt. Kényelmes, mutatós darab.
Jméno: Szabina
*5
*5
Jméno: Edina
Sehr schöne & bequeme Lounge
Die Vonge Lounge ist einfach aufzubauen. Die Bedienungsanleitung ist gut beschrieben. Die Lounge hat eine angenehme Höhe, man sitzt sehr bequem, aber man kann auch gut wieder aufstehen. Sieht gut aus und hat eine gute Preisleistung.
Jméno: Verena Stark
O značce
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


