ULDUMPodnožka ULDUM šedý potah/černá
| Typ | Podnožka |
|---|---|
| Materiál | Pěna, Překližka, Polyester, Ocel |
| Materiál | Sedadlo: Pěna, Překližka, Polyester, Opěradlo: Pěna, Překližka, Polyester, Područky: Pěna, Překližka, Polyester, Nohy: Ocel |
| Sedadlo | Látka: Polyester |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester |
| Područky | Látka: Polyester |
| Ošetření | Práškový lak |
| Barva | šedá, černá |
| Funkce | Podnožka |
| Rozměry po složení | Šířka: 39 cm, Výška: 39 cm, Hloubka: 59 cm |
| Výška sedadla | 35 |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 61 cm, Délka: 20 cm, Výška: 42 cm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Maximální zátěž | 110 kg |
| Max. nosnost sedadla | 110 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | FSC® 100% |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podnožka s kovovými prvky
Podnožka má kovové nohy, je stabilní a polstrování je z příjemného materiálu, spokojenost
Jméno: EF
Podnožka
celková spokojenost - vzhled, cena, stabilní
Jméno: Pavlis
відгук
гарна якість, гармонійно та сучасно виглядає в інтер'єрі, покупкою задоволена
Jméno: Ірина
Podnóżek
Jestem bardzo zadowolona, podnóżek w realu wygląda nawet ładniej niż na zdjęciach. Szkoda, że jest dostępny tylko w sprzedaży internetowej
Jméno: Dorota
Lep dizajn in zelo odoben
Priporočamo
Jméno: Romana
Encarnación
Mi madre está encantada con este reposapiés, se lo regalé y lo llevaron a casa muy rápido, es muy fácil de montar
Jméno: Encarnación María
Стільчик під ноги
Міцний, функції свої виконує
Jméno: Олександр
Стільчик для ніг
Дуже зручний, чудово вписався в інтер'єр.
Jméno: Тамара
Poggiapiedi
Prodotto ben fatto, solido. Ottimo e comodo poggiapiedi.
Jméno: Angelica
Taburet pentru picioare.
F frumos! Stabil. Usor curbat. Material bun.
Jméno: Covaliov
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
