DORUČENÍ PŘED VÁNOCI

Každý den rozdáváme 5 JYSK dárkových karet v hodnotě 250 Kč. Můžete ale vyhrát i dárkovou kartu v hodnotě 10 000 Kč.

 

ROZTOČTE VÁNOČNÍ KOLO
NEJLIKA and BERNT

Botanické potisky s ženským nádechem

Datum:

Kategorie: Inspirace

Tým sortimentu a designu společnosti JYSK je obvykle zaneprázdněn definováním různých tendencí v naší společnosti, které následně odráží na skutečných produktech. Představili navíc nový potisk pro tuto sezónu, který nakonec dopadl tak skvěle, že ho používáme napříč různými výrobky a produktovými kategoriemi. Ve svém interiéru ho tak můžete použít kdekoliv se vám hodí.
 


Line Lindskov, naše zkušená koordinátorka sortimentu a designu, vysvětluje, proč je potisk tak výjimečný:

„Jedná se o velmi módní květinový potisk, který je neskutečně ženský. Je dvoubarevný, to znamená, že květiny a pozadí jsou dva různé odstíny stejné barvy. Mluvíme tak o klidném skandinávském vzhledu. Perfektně sedí k trendům letošní sezóny – ten kterému říkáme SLUNCEM POLÍBENÝ. Je to ženský svět s paletou od světlé po tmavou růžovou.”
 


Bytové doplňky s with customized colors

„Rozhodli jsme se použít tento vzor napříč různými produkty a upravit ho tak, aby seděl ke danému výrobku. Vytvořili jsme tak jednotu a propojení napříč sortimentem, který je v souladu s představením nových kolekcí,” Line pokračuje.
 


Potisk můžete vidět ve všech prodejnách již od února, kde se můžete přesvědčit na vlastní oči, jak k sobě jednotlivé výrobky sedí.
 


V JYSKu plánujeme do budoucna jednou ročně vyvíjet a představovat nové potisky. Můžete se tak těšit na další interiérové novinky.

 

site-badges