Objednejte online a vyzvedněte na prodejně každý den mezi 10:00 a 18:00.
Prodejny jsou otevřené pro nákup potřeb do domácnosti a pro firmy a živnostníky bez omezení.

Více o možnostech nákupu a doručení.
Dřevěná balkónová sestava stolu a dvou židlí a dřevěná sedací souprava

Dřevěné zahradní stoly a židle na balkón a terasu

Datum:

Kategorie: Zahrada

Dřevo letos opět přichází na scénu - a není se čemu divit, tento materiál představuje nadčasový a přirozený vzhled, který nemá konkurenta. Například tento set, který obsahuje skládací stůl BEVTOFT a 4 skládací židle VEN, ilustruje typicky rustikální šarm dřevěného zahradního nábytku.

Dřevěný zahradní stůl a 4 židle na dřevěné terase


Většina našeho dřevěného zahradního nábytku je vyrobena z eukalyptového či týkového dřeva, která jsou odolnější vůči hnilobě, díky přirozenému vysokému obsahu oleje. Kromě praktických výhod se ale toto dřevo vyznačuje elegantním červeno-hnědým tónem, který dodá vaší terase či balkónu luxusnější vzhled. Je také velmi jemné na dotek a přímo vyzývá k posezení s přáteli a rodinou za pohodových letních dnů.

Dřevěné zahradní sestavy jsou oblíbené díky svým teplým a přírodním tónům a schopnosti ladit k různým materiálům. Jemné a lehoučké polstry na sedací soupravě TAGESHOLM skvěle doplňují tvrdou a tmavou dřevěnou konstrukci.

Dřevěná zahradní sedací souprava na terasu u oceánu


Dřevěný zahradní nábytek představuje jedinečné kousky nábytku, které jsou ale zároveň klasikou. Výsledkem je tak nábytek, který sedí k ratanu i kovu.

Když se s vámi vaši hosté rozloučí a vydají se domů, stůl BEVTOFT a židle VANTORE už nepotřebujete. Snadno je složte a uklidťe než budou zase potřeba.

Zahradní sestava ze stolu a židlí na terase


Všechen dřevený zahradní nábytek v JYSKu má certifikát FCS. FSC™, Forest Stewardship Council, je mezinárodně uznávaná nezisková organizace, která bojuje za podporu udržitelného lesnictví a zlepšení životních podmínek domácímu obyvatelstvu v některých z nejchudších zemí světa. Kromě svého závazku k životnímu prostředí udržitelného lesního hospodářství, pracuje FSC také na zajištění sociálně a finančně správných postupů. Zodpovědnost po sociální stránce zahrnuje mimo jiné to, že FSC chrání domorodce a místní obyvatele, kteří v lesích žijí. Zároveň je lidem pracujícím v lesích poskytnut trénink, bezpečné pracovní nástroje a slušné mzdy.

Zahradní dřevěný nábytek vyžaduje dostatečnou údržbu, aby odolal nepředvídatelnému počasí. Pomocí důkladného čištění a ošetření olejem ale můžete zajistit, že vám dřevěný nábytek vydrží více sezón stále v perfektním stavu.
 

 

site-badges