Útulná zahrada s dekoračním osvětlením

Rozjasněte své letní noci

Datum:

Kategorie: Zahrada

Pro mnoho lidí je zahrada nebo balkón jen další místností u nich doma – místností, která je situována venku. Během jara a léta trávíme venku hodně času a proto si rádi vytváříme lákavý a příjemný venkovní prostor.

Jednoduchým způsobem, jak vytvořit pohodu, je hrát si s různými prvky osvětlení. Zamyslete se, jak síla světla ovlivňuje náladu a atmosféru ve vašem obývacím pokoji. To samé platí i pro zahradu.

Venkovní solární světla, zahradní lucerny, venkovní světelné řetězy a lampy na baterie jsou některé z možností pro výběr dekorativních zahradních světel. Vyberte jeden nebo dva typy, nebo všechny namixujte a vytvořte na své zahradě magickou atmosféru.

Nápady na zahradní osvětlení

Pamatujte, že malá světýlka dokáží rozsvítit každou tmu, jelikož vytvoří silný a působivý efekt. Použijte venkovní světla k vytvoření pěkné nálady či atmosféry. Nebo je použijte k zdůraznění nejatraktivnějších částí vaší zahrady. Tma se tak stane vaším přítelem, protože odpoutá pozornost od aspektů vaší zahrady, které nejsou zas tak pěkné na pohled.

Přineste vnitřní atmosféru ven

Setřete hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem pomocí světel na baterie, které můžete umístit na stůl nebo na zem. V noci tak můžete strávit čas venku déle a vytvořit prostor plný zábavy a smíchu.
 


Rozjasněte svou zahradní párty

Vytvořte na vaší zahradě intimní a magické jídelní místo. Dekorativní světla jsou ideální pro orámování prostoru. Použijte také elementy, které na vaší terase již jsou. Dejte venkovní světelné řetězy na stromy nebo na pergolu. Světelné řetězy vytvoří hvězdný efekt, který skvěle funguje s noční oblohou.
 

Garden string lights hanging in green tree

Na terasu můžete umístit také krásné zahradní lucerny. Vytvoříte tak jasnou a teplou atmosféru pomocí jemně blikajících svíček. Malé lucerničky jsou perfektní jako dekorace na jídelní stůl. Vy si tak můžete užít večeři při svíčkách na čerstvém vzduchu.

Zavěste zahradní lucerny na stromy a podpořte příjemnou atmosféru.

Praktická a krásná venkovní solární světla

Solarní světla jsou praktická, ale také pěkná na pohled. V našem sortimentu máme spoustu různých venkovních solárních světel, která můžete kombinovat jak se vám zlíbí. Použijte solární světla s bodci, abyste rozjasnili aspekty zahrady, které chcete zdůraznit.

Jsou navíc velmi snadná na užívání – stačí je zatlačit do země a nasměrovat k tomu, co chcete nasvítit. Velmi účinné a zároveň snadné.
 


Dalším skvělým tipem je umístit venkovní solární lampy do vnějších rohů vaší zahrady. Vaše zahrada se tak bude zdát ve tmě větší, protože pohled bude přitahován k vnějším rohům. Další výhodou je, že jemná světla dávají vaší zahradě okouzlující vzhled.

Vypadá skvěle i ve dne

Efekt dekorativních světel je nejlepší v noci, ale moderní zahradní lucerny a světla jsou šik i během dne. Závěsné lucerny a lucerny obecně spojují zahradní prostor. Dodají trochu výjimečného stylu, díky kterému bude vaše terasa nebo balkón vypadat stylově a pečlivě promyšleně.
 

 

site-badges