Správná matrace pro kvalitní spánek

Datum:

Kategorie: Ložnice

Každý den strávíme v posteli 6 až 8 hodin. Někdo potřebuje více spánku, někomu stačí méně naspaných hodin, jedno je ale jisté – spánek potřebujeme všichni a to každý den. A jelikož je spánek opravdu důležitý, abychom byli zdraví, odpočatí, krásní a vůbec schopní fungovat, měli bychom skutečně dbát na jeho kvalitu.

Kvalita spánku závisí na více faktorech a my se dnes budeme věnovat jednomu z nejdůležitějších – posteli. Přesněji řečeno matraci. Klíčovým krokem na cestě ke zdravějšímu spánku je výběr kvalitní a hlavně správné matrace. Výběr je velký, možností mnoho, a proto je potřeba výběru věnovat tu největší péči.

Kolik času věnujete výběru nové televize?

Tak vidíte. A výběru matrace věnujte toho času a energie ještě víc. Na matraci spíte každou noc několik hodin. Právě na kvalitě vašeho spánku závisí, jak budete fungovat následující den. Z dlouhodobého hlediska je výběr správné matrace samozřejmě důležitý i pro vaši páteř.

Matraci vyzkoušejte na vlastní kůži. Když si kupujete nové boty, tak si je určitě zkoušíte, testujete, jak vám padnou, projdete se po prodejně. Učiňte totéž i při výběru matrace. V každé prodejně JYSK najdete matracové studio, kde si můžete na matracích poležet, zjistit, jaká tvrdost vám vyhovuje, rozhodnout se pro pružinovou nebo pěnovou. Se vším vám poradí náš odborně proškolený personál.

A jak se o matraci starat, aby vám vydržela co nejdéle? To si můžete přečíst zde.

matracové studio zaměstnanci

site-badges