Nová Nordic Mood kolekce

Trendy žlutá přichází na scénu

Datum:

Kategorie: Inspirace, Dekorace

Klíčová slova: Nordic Mood, novinky

Nová kolekce Nordic Mood přichází do našich prodejen v květnu. Tentokrát jsme se inspirovali žlutou barvou, která je momentálně přítomná všude, od módy po interiérové doplňky. Pomůže vám probudit se z tmavé a studené zimy a naladit se na léto. Je jako vánek čerstvého vzduchu do vašeho domova. Probudí vše kolem vás a naplní vás radostí. Můžete vyzkoušet různé odstíny žluté, krémovou, citronovou, narcisově žlutou, hořčicovou a další.

Možná vás překvapí, ale žlutá se dá poměrně dobře kombinovat. Navrhujeme kouřové barvy, odstíny šedé a starorůžové. Jako inspirace vám poslouží fotky níže.
 


Začněte pomalu, se žlutou to vůbec nemusíte přehánět. Stačí malý doplněk tu a tam, a váš prostor bude hned veselejší.

 

 

 

 


Další charakteristikou kolekce Nordic Mood jsou jemné látky, dekorativní keramika a doplňky ve stylu ručně vyráběných výrobků. Dohromady pak vytváří inspirující a hravý interiér. Jemný odstín jasných barev v kontrastu s černým stolkem přinesou do vašeho domova harmonii a rovnováhu.

 

 

 

 

 


Světlo ze svíčky vytváří živější atmosféru, dekorační dřevěné kostky pak dodají dynamiku.

 

 

 

 

 


V nové kolekci najdete vše, od dekoračních polštářků a plédů, až po svícny. Pusťte jaro do vašeho domova.

 

 

O kolekci Nordic Mood

Čtyřikrát ročně v JYSKu představujeme novou trendy kolekci pod názvem Nordic Mood. Nejnovější kolekce bude k dostání ve všech prodejnách a na JYSK.cz od května. Výrobky ukazujeme společně tak, aby se mohli zákazníci inspirovat, jak vypadá kolekce jako celek.

 

 

 

site-badges