Stylové hodiny a budíky do každého interiéru

Sledujte čas pomocí nástěnných analogových i ručičkových hodin nebo budíku a vyhněte se pozdnímu příchodu. Nástěnné hodiny se hodí do většiny místností v domácnosti, budík umisťujeme nejčastěji na noční stolek v ložnici. Výhodou nástěnných hodin je, že jsou funkční i chytré. Můžete si tak vybrat hodinky v pěkném designu, které se hodí k vašemu osobnímu stylu v kuchyni, obývacím pokoji nebo pracovně. A když zrovna nemáte nablízku svůj mobilní telefon, můžete ke kontrole času použít nástěnné hodiny.

JYSK nabízí široký výběr tichých budíků a nástěnných hodin s několika funkcemi a v několika velikostech.

5 výrobky/výrobků
    5 výrobky/výrobků

    Hodiny jako interiérový doplněk

    Pro většinu lidí je nejdůležitější praktická funkce hodin – tedy to, že informují o čase. Jejich estetickou hodnotu ale nemusíme přehlížet. Hodiny můžou být pěkným doplňkem, který se skvěle hodí do interiéru. Ať už máte rádi moderní, klasický nebo retro design, v JYSKu najdete přesně takové hodiny, po kterých toužíte.

    Máte rádi aktuální trendy a často měníte dekor u sebe doma? Hodiny mohou korespondovat se zbytkem interiéru, protože si jich u nás můžete pořídit víc, jelikož je nabízíme za skvělé ceny.