Pořiďte si baterie a LED žárovky v JYSKu

V našem sortimentu naleznete široký výběr rozmanitých baterií, které vyhoví různým potřebám. Nabízíme běžné tužkové AA a AAA baterie, kterými vybavíte různé druhy dekoračních osvětlení i běžné předměty ve vaší domácnosti, jako jsou dálkové ovladače, hodiny nebo budíky. Knoflíkové baterie typu CR2032 zase využijete do hraček, hodinek nebo drobnější elektroniky. K lampám a osvětlení u nás kromě vhodných baterií najdete i tu správnou LED žárovku. Nechte se inspirovat našimi články a zjistěte, jak si můžete pomocí LED světel a dekoračního osvětlení navodit tu pravou hygge atmosféru. 

Jako udržitelné řešení nabízíme nabíječky baterií, které slouží k dobíjení nabíjecích baterií. Tato ekologická možnost šetří nejen životní prostředí, ale z dlouhodobého hlediska také vaši peněženku. Pořiďte u nás spolehlivý zdroj energie pro vaši elektroniku a spotřebiče.

Spolehlivé baterie a žárovky pro každodenní potřebu

V JYSKu nabízíme široký výběr baterií a žárovek pro vaše spotřebiče, elektroniku a další vybavení. Najdete u nás: 

  • tužkové AA baterie 
  • tužkové AAA baterie 
  • knoflíkové CR2032 baterie 
  • nabíjecí baterie a nabíječky na baterie 
  • LED žárovky 

Projděte si náš sortiment osvětlení a lamp a zjistěte, jak si jeho prostřednictvím navodit útulnou atmosféru. Nabízíme běžné lustry i stolní lampy, ale také dekorační osvětlení, jako jsou LED světelné řetězy, optické lampy nebo projektor noční oblohy. Z předmětů do domácnosti, které vyžadují baterie, u nás najdete osobní váhy, hodiny a budíky nebo třeba praktický odžmolkovač