Veškeré vybavení do vaší kuchyně

V JYSKu víme, že kuchyně je srdcem každé domácnosti - a jde o prostor, který je nejen účelný, ale zároveň příjemný a útulný. Proto u nás najdete široký sortiment pro vybavení vaší kuchyně - ať už jde o jídelní servisy a nádobí, nebo drobnější doplňky. Naše nabídka kuchyňského vybavení je nejen praktická, ale také stylová a kvalitní. Můžete si pořídit nádobí ze stejné série nebo jej různě nakombinovat přesně podle svého vkusu. 

Kromě menšího, které vyhoví každé kuchyni, u nás najdete také široký sortiment jídelních a barových židlí, jídelních stolů, kompletních jídelních sestav nebo úložného nábytku, jako jsou komody, příborníky a vitríny. Pro snadnější organizaci všeho, co do kuchyně patří, můžete využít naše úložné systémy, boxy, koše a košíky. Inspirujte se v našich článcích, jak vybavit kuchyni a jídelnu podle vašeho stylu.

62 výrobky/výrobků
  62 výrobky/výrobků

  Stylová výbava pro každou kuchyni 

  Stylový a na pohled příjemný set nádobí povýší každé vaše společné jídlo na další úroveň. V JYSKu najdete: 

  • jídelní servisy 
  • nádobí a příbory 
  • jídelní nábytek 
  • úložné prostory pro kuchyni 

  Ať už večeříte s rodinou, nebo s partou přátel, společné jídlo nejen že naplňuje základní lidskou potřebu, ale také představuje důležitý rituál a příležitost sdílet, pobavit se a vychutnat si společný zážitek. Nádobí, které nabízíme, kromě svého praktického účelu potěší estetickým vzhledem. Můžete si pořídit produkty ze stejné série nebo si je nakombinovat dle libosti. 

  Najdete u nás také vše pro kuchyni a jídelnu, a to včetně jídelního nábytku. Pořiďte si praktický rozkládací stůl s přídavnými deskami, který postačí vaší rodině na běžná společná jídla, ale hravě u něj pohostíte i partu svých přátel. Prostřete jej ubrusem s ladícím prostíráním a dozdobte dekoracemi ve vašem stylu. Potěšte se při každém společném jídle nejen skvělou chutí, ale také radostí ze společného stolování.