Vánoční osvětlení pro útulnou atmosféru

K Vánocům již tradičně patří vánoční světýlka a vánoční osvětlení. Nic nedotvoří vánoční atmosféru lépe než tancující světýlka na stromku, krbu nebo na světelných řetězích a dalších dekoracích. Zavěste si světýlka na dveře, okna nebo zrcadlo a užívejte si špetku vánočního kouzla.

Vybírejte z vánočních řetězů, svícnů, luceren, vánočních svítících stromků, a svítících postaviček. V nabídce máme i venkovní osvětlení.

20 výrobky/výrobků
  20 výrobky/výrobků

  Interiér. osvětlení

  Světelný řetěz MERSKUM D120 cm se 40 LED a časovačem
  185 Kč/ks
  375 Kč /ks
  Sleva 51%
  Pouze na prodejně
  Svícen HILDEGUN Š24 cm se 7 LED a časovačem
  225 Kč/ks
  300 Kč /ks
  Sleva 25%
  Pouze na prodejně
  Vánoční hvězda CITRONSTEN Ø32xV49 cm
  300 Kč/ks
  400 Kč /ks
  Sleva 25%
  Pouze na prodejně

  Vánoční osvětlení pro kouzelnou atmosféru

  Zdobení domovů vánočním osvětlením je kouzelná tradice a způsob, jak si zpříjemnit dlouhé a tmavé zimní večery. Vánoční osvětlení vytvoří krásnou sváteční atmosféru v interiéru. S výzdobou můžete začít už v předvánočním období a zpříjemnit si tak zimní dny. Vánoční osvětlení vytvoří krásně teplé světlo, které dodá svátečnímu období tu pravou atmosféru. Osvětlením můžete vyzdobit každou místnost domácnosti. Klasický svícen rozzáří parapet okna. LED světelný řetěz můžete pověsit skoro kamkoliv, fantazie se meze nekladou. Vánoční hvězda bude zase příjemným oživením klasické výzdoby. Můžete jí položit na stůl, ke stromečku nebo také na parapet okna. Menší hvězdu, kterou najdete v nabídce můžete zase zavěsit.