Zahradní lehátko jako skvělé místo pro odpočinek

Je něco lepšího, než si lehnout a užívat si sluníčka s dobrou knihou a studeným pitím v ruce? Léto je časem odpočinku, pohody a užívání si života. Se zahradním lehátkem z JYSKu můžete odpočívat a zapomenout na každodenní shon. Své lehátko můžete zkombinovat se zahradní sedací soupravou a vytvořit si svůj vlastní útulný koutek, kde můžete nejen odpočívat, ale také si vychutnávat nádherné letní dny. Při výběru lehátka můžete volit z rozmanitých možností, jako jsou dřevěná lehátka, kovová lehátka či lehátka z umělého ratanu. Nabízíme lehátka pro jednoho i lehátko pro dva, na kterém můžete relaxovat třeba se svou drahou polovičkou. Pro dosažení optimálního pohodlí si k zahradnímu lehátku pořiďte i polstr, který dodá vašemu odpočinkovému místu ještě větší eleganci a komfort. Připravte si svůj relaxační koutek a užívejte si léto v plné parádě. 

Zahradní lehátka z různých materiálů a barev

V JYSKu můžete vybírat ze zahradních lehátek v řadě materiálů. Nabízíme lehátka ze: 

  • dřeva
  • plastu 
  • umělého ratanu 
  • oceli

Materiály jako plast nebo umělý ratan jsou prakticky bezúdržbové a lehátka budou vypadat celý rok skvěle. Lehátka ze dřeva zase vyžadují více péče, ale časem získají krásnou patinu. Naše dřevěné výrobky mají obvykle certifikát FSC®, který značí, že dřevo bylo získáno zodpovědně a šetrně. Dřevo můžete ošetřit olejem

Náš výběr barev je velmi neutrální a hodí se k většině zahradního nábytku. Nové lehátko tak snadno zkombinujete se sedací soupravou a vytvořit tak můžete útulné zákoutí pro odpočinek. Některá lehátka z JYSKu mají dokonce úpravu odolnou vůči UV záření, takže jejich barva nevybledne.