Zahradní lehátko jako skvělé místo pro odpočinek

Je něco lepšího, než si lehnout a užívat si sluníčka s dobrou knihou a studeným pitím v ruce? Léto je časem odpočinku, pohody a užívání si života. Se zahradním lehátkem z JYSKu můžete odpočívat a zapomenout na každodenní shon. Své lehátko můžete vkusně zkombinovat se zahradní sedací soupravou a vytvořit si svůj vlastní útulný kout, kde můžete nejen odpočívat, ale také si užívat nádherné letní dny. Při výběru lehátka můžete vybírat z rozmanitých možností, jako jsou dřevěná lehátka, kovová lehátka či lehátka z umělého ratanu. Nabízíme lehátka pro jednoho i lehátko pro dva, na kterém můžete relaxovat třeba se svou drahou polovičkou. Pro dosažení optimální pohodlí si k plážovému lehátku pořiďte i polstr, který dodají vašemu odpočinkovému místu ještě větší eleganci a komfort. Připravte si svůj relaxační koutek a užívejte si léto v plné parádě. 

Zahradní lehátka z různých materiálů a barev

Lehátko si můžete vybrat z odolného a bezúdržbového materiálu, jako je ocel/plast nebo umělý ratan. Zahradní lehátka z takového materiálu budou celý rok vypadat skvěle. Nabízíme také lehátka z tvrdého dřeva označeného značkou FSC®, která obvykle vyžadují ošetření olejem.

Náš výběr barev je velmi neutrální a hodí se k většině zahradního nábytku. Nové lehátko tak snadno zkombinujete se sedací soupravou a vytvořit tak můžete útulné zákoutí pro odpočinek. Některá lehátka z JYSKu jsou dokonce odolné vůči  UV záření, takže jejich barva nevybledne.