Moderní zahradní pohovky pro pohodlný relax

Je teplý večer, jste zrovna po večeři, proč si tedy ještě na chvíli neposedět na terase? Nábytek, který máte, ale možná není až tak pohodlný. Pokud máte na terase dostatek volného místa, neváhejte a využijte jeho potenciál. Pohodlná zahradní pohovka je tak trošku luxusním kouskem nábytku, jehož koupi byste určitě měli dobře zvážit. Dlouhé večery na čerstvém vzduchu s rodinou a přáteli ale pak budete zaručeně zbožňovat.

Vybírejte pohovky z umělého ratanu, kovu, dřeva a dalších materiálů. Najdete u nás polstrované pohovky, ze kterých se vám nebude chtít vstávat.

12 výrobky/výrobků
  12 výrobky/výrobků

  Vytvořte si na zahradě maximální pohodlí

  Terasa přestavěná, nový zahradní nábytek nakoupený, a vy už jen toužíte relaxovat? Máme pro vás ještě poslední tip, takovou třešničku na dortu: dokupte také doplňky, které váš oblíbený zahradní koutek zútulní. Decentní lucerny, pár menších koberců, stylové květináče, měkké polstry a teplé plédy přemění obyčejnou ale pohodlnou terasu na jedinečné místo plné charakteru.

  Celoroční zahradní pohovka

  Ať už je venku déšť nebo svítí sluníčko, naše série zahradního nábytku UHRE je vhodná do každého počasí, nevyžadují údržbu a proto je můžete nechat celoročně venku.

  Textil odolný vůči všem typům počasí chrání pohovky nejen před blátem a špínou ale i vínem či zmrzlinou, takže si je užijí děti i dospělí.

  Díky použití akrylového textilu a pěny se voda nevsakuje do pohovky, ale stéká z ní. V závislosti na vítr a teplotu tak podušky rychle vyschnou.

  Pohovky ODDE a UHRE můžete v klidu nechat venku po celý rok. I tak je ale doporučujeme uložit během zimních měsíců do interiéru, protože tím prodloužíte jejich životnost. Stačí je před uložením očistit vodou, mýdlem a jemným kartáčem.

  Potah pohovky odpuzuje vodu a velmi rychle schne, díky tomu se na povrchu ani uvnitř netvoří plísně. Je také odolný vůči UV záření, díky čemu barva potahu časem nevybledne.