VONGEZahradní křeslo VONGE černá
Doporučené výrobky
Zahradní křeslo z hliníku a textilenu. Plynulé naklápění opěradla a podnožky. Včetně silných polstrů s odolným strukturově tkaným polyesterovým potahem. Š70xD107xV83 cm
Specifikace
| Rozměry po složení | Šířka: 70 cm, Výška: 107 cm, Hloubka: 83 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 43 |
| Výška područky u křesla | 59 cm |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 95 cm, Délka: 75 cm, Výška: 115 cm |
| Hmotnost | 14,6 kg |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Textilen je odolná síťovina tkaná z poplastované polyesterové příze. To poskytuje bezúdržbovou látku, která si zachovává svou barvu, rychle schne a snadno se čistí. Textilen je odolná síťovina tkaná z poplastované polyesterové příze. To poskytuje bezúdržbovou látku, která si zachovává svou barvu, rychle schne a snadno se čistí. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Funkce | Vysoké opěradlo , Hydraulický píst, Plynulé naklápění opěradla a podnožky |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | černá |
| Testované do | 110 kg |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Bez údržby | Ano |
| Návod k sestavení | Sestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Křeslo VONGE
Lehké, pevné a hlavně pohodlné.
Jméno: Pavel
Křeslo Vonge
Úžasné a velice pohodlné křeslo. Koupili jsme jedno a budeme kupovat další.
Jméno: Ludmila
Geweldige stoel
Als je eenmaal in je stoel zit wil je niet meer opstaan,zo heerlijk zit hij
Jméno: Irene de Soet
stol
Bästa stolen jag haft, bred, stabil, tjocka och mjuka kuddar. Lätt värt sitt pris även om de är lite dyra. Plus är att man slipper montera dem.
Jméno: Linda
Otroligt skön!
Otroligt skön fåtölj till ett bra pris. Här kommer jag sitta ofta i sommar med en bok o en kopp kaffe. Mycket fåtölj för pengarna jämfört med andra modeller jag kollat på innan!
Jméno: Kicki Å
Zeer mooie tuinstoelen.
Uiterst tevreden over deze mooie stevige tuinstoelen. Comfortabele dikke zitkussens. Fijn dat je kunt kiezen om te zitten of te liggen.
Jméno: Wilma
Comfortabele standenstoel
Dit was wat ik zocht voor op mijn terras. Een heel comfortabele stoel, die er goed uitziet en perfect past bij mijn nieuwe loungeset.
Jméno: Bruno
Loungestol
Veldig fornøyd med stolene så langt. Flott farge og lette å flytte på. Veldig god service.!!
Jméno: Irene
Vonge loungestol
Kan absolutt anbefale alle produktene fra Vonge serien. Ikke ruster de og behagelig å sitte i. Gode puter også.
Jméno: Bengt Sannes
Lounge stoel
Super stoelen. Mooie kwaliteit, ziet er robuust uit en voor een aantrekkelijke prijs.
Jméno: Nancy
O značce
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

