Vážení zákazníci, aktuálně evidujeme technické problémy na našich webových stránkách. Na opravě intenzivně pracujeme.

Stojan s miskami, hrnečky a prkénkem. Křeslo se stojací lampou.

MIDSOMMER: Dekorace do domácnosti s nádechem léta

Datum:

Kategorie: Dekorace, Inspirace

Představujeme nový sortiment na jaro a léto 2020 v podobě třech nových trendů: MY SPACE, MIDSOMMER a INSTA EMOTIONS.

Trend MIDSOMMER vychází z touhy přesměrovat svou energii a věnovat čas tomu, abychom se odtrhli od závislosti na technologiích a byli přítomní v daném okamžiku. Zvedněte oči od telefonu a místo toho potěšte své smysly vonnou svíčkou JENS nebo příjemným pohledem na vázu HARRY. Jediná větvička zdůrazňuje jednoduchost tohoto trendu.

Wall mirror, candle stick, vase, scented candle and ornament by window


Řemesla jsou stále oblíbenější. Inspirují nás věnovat se svým koníčkům a trávit čas v přírodě. Vlastnoručně zhotovené výrobky vzbuzují u člověka pocit hrdosti. Glazované misky z kameniny TORSTEN a LUKE přesně takto působí a dokonale jich doplňujé prkénko KJELL z akáciového dřeva.

Table with bowls, plates, cups and cutting board


V trendu MIDSOMMER najdeme přírodou inspirované vzory, potisky a nedbalé tvary jako na květináči JOHN. Dohromady svým řemeslným provedením připomínají dávné časy.

Plant pot with artificial plant, lantern, and basket with a pink throw in front of a window


Tvary a linie jsou jednoduché, neformální a uvolněné. Zdůrazňují jemný estetický vzhled. Pro trend jsou typické také matné povrchy a teplé barvy. Inspirujte se dekoracemi do obývacího pokoje, ale nezapomínejte ani na koupelnu, kde se bude koš na prádlo EGIL a lavice SAUNTE perfektně vyjímat.

Laundry basket and bench with candles in a bathroom. Basket with towels


Barvy tohoto trendu jsou inspirované kombinací starých dobrých 70. let a letního slunovratu ve Skandinávii. Prošívaný pléd MAIGULL působí nostalgicky. Jemný květovaný vzor připomíná bezstarostné časy, stejně jako ozdobný polštář KUGLEASK.

Rattan armchair with cushions and throw


Trend je plný sytých barev, mezi kterými převládá tmavě cihlová, žlutá a divoké zelené odstíny. Díky těmto barvám se nám podařilo vytvořit poutavé dekorace a doplňky. Skvělým příkladem jsou koše THERMAN.

Four baskets in different colours stacked


Zajímají vás i další trendy? Přečtěte si více o INSTA EMOTIONS a MYSPACE.