Průvodce ručníky

Průvodce ručníky

Všichni známe ten příjemný pocit, kdy se dotkneme nového, jemného ručníku. Ale na co bychom si při nákupu ručníků vlastně měli dávat pozor?

Rozměry ručníku

Ručníky mají mnoho různých velikostí. Rozměry se u jednotlivých prodejců liší. Samozřejmě je na vás, kterou velikost si vyberete a k jakým účelům ji pak budete používat. Ale připravili jsme pro vás krátkého průvodce, abyste věděli, na co se obvykle jaká velikost používá:

Hmotnost ručníku

Hmotnost hovoří o kvalitě. Čím dražší a tlustší ručník, tím lépe bude vstřebávat vlhkost. Výběr ručníku závisí na účelu, ke kterému se ho chystáte používat. Výběr také závisí na tom, jak dlouho chcete, aby vám vydržel. Například menší ručníky, do kterých si utíráme ruce, mohou být o něco menší kvality než osušky, které používáme po koupeli či sprše.

Kvalita

Kvalita ručníků je různá a někdy je těžké rozeznat, jestli opravdu platíte za kvalitu či spíše za značku. V JYSKu jsou ručníky rozdělné do čtyřech kategorií - DENNĚ NÍZKÁ CENA, BASIC, PLUS a GOLD. Na základě tohoto rozdělení jednoduše najdete požadovanou úroveň kvality. Klikněte a přečtěte si více o čtyřech kategoriích kvality.

Objevit více

Mini proměna koupelny za málo peněz

Inspirujte se novou kolekcí Nordic Mood v koupelně

Jak vyprat nové ručníky

Inspirujte se novou kolekcí Nordic Koupelna

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.