Jak zútulnit balkón?

Jak zútulnit balkón

Balkón je skvělým místem pro relaxaci. Nezáleží na tom, jak velký balkón máte, vždy se dá nějakým způsobem zútulnit. Čtěte dál a poradíme vám, jak ho můžete jednoduše a levně vylepšit.

1. Udělejte si místo pro večeři

Nejprve byste měli vytvořit místo na sezení. Pokud vám to velikost balkónu dovolí, pořiďte si zahradní lehátko, věřte, že toho litovat rozhodně nebudete. Ne každý má však dostatečně prostorný balkón a v takovém případě poslouží zahradní židle. Naším tipem je ale balkónový set dvou židlí a stolku, pak totiž budete moci na balkóně třeba i večeřet.


2. Polštářky a polstry přidají na pohodlí

Nezapomínejte na polštářky a polstry, které nejen prostor zútulní, ale také přidají na pohodlí. Hodí se i pléd, který za chladnějších večerů poskytne příjemný zdroj tepla.

3. Blízko k přírodě díky květinám

Je skoro nemožné mít na balkóně příliš mnoho rostlin a květin. Květiny totiž prostor oživují a vzbuzují pocit blízkosti k přírodě. Nezapomeňte vaše rostliny pravidelně zalévat, a pokud víte, že na péči o zeleň nebudete mít čas, pořiďte si rovnou květiny umělé.
Nabízíme široké spektrum truhlíků a květináčů ideálních na balkón.

Zútulněte balkon

4. Koberec – přehlížený doplněk

Často přehlíženým doplňkem bývá koberec, o kterém si většina lidí myslí, že je určen pouze do interiéru. My ale nabízíme koberečky, které se hodí i ven. Tip: příjemný koberec váš balkón zútulní a vy se na něm budete cítit jako v obývacím pokoji.

Úložný prostor?

Pokud chcete na balkóně trávit čas, nevyužívejte ho jako úložný prostor. Často máme tendenci uklízet na balkón věci, které často nepoužíváme. Nikomu se ale přeci nechce odpočívat uprostřed nepořádku.

Objevit více

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Náš průvodce výběrem zahradního altánu

Jak si vybrat tu pravou zahradní sestavu

Jak si vybrat tu pravou zahradní sestavu

Průvodce: Vyberte si ten pravý zahradní slunečník pro vás

Průvodce: Vyberte si ten pravý zahradní slunečník pro vás

Průvodce: Vyberte si ten pravý úložný box

Průvodce: Vyberte si ten pravý úložný box