FEJENSENGÚložný box FEJENSENG Š128xV59xH54 černá
Úložný box na polstry z voděodolného plastu s UV ochranou (85 % recyklováno). S úchytem. Mrazuvzdorný. Š128×V59×H54 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 128 cm, Výška: 59 cm, Hloubka: 54 cm, Litr: 350 l |
|---|---|
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 132 cm, Délka: 56 cm, Výška: 18 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Materiál | |
| Konstrukce | Polypropylen (85 % recyklovaný) |
| Strany | Polypropylen (85 % recyklovaný) |
| Povrch | Polypropylen (85 % recyklovaný) |
| Vnitřní rozměry | Šířka:126 cm,Délka:52 cm,Výška:58 |
| Vybavení | mrazuvzdorný, Úchyt, UV-ochrana, Nepromokavý |
| Barva | černá |
| Bez údržby | Ano |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pevný box
Pevný a nepromokavým box. Vyplatí se si připlatit oproti nejlevnějším produktům.
Jméno: Anna
estetická a praktická
Máme na zahradě už dvě truhlice a uvažujeme o třetí :) je opravdu odolná počasí (za 2 roky na slunci, dešti i sněhu vydržela vše), vypadá dobře a schová veškerý nepořádek
Jméno: Ludmila
Box
Odpovídá představám
Jméno: Ivana Vykydalová
Úložný box
Box je krásný a splnil požadavky. Jen když mám zboží objednané a má být nachystané, tak se mi nelíbilo na prodejně čekat 15min než ho přivezli že skladu.
Jméno: Lenka
Pret bun/ calitate
Este o cutie foarte robusta. Am cumparat o perna lunga pentru scaun pliabil de la Jysk si acum o folosim si pe post de bancuta. Montajul a mers foarte usor
Jméno: Annamaria
Rommel
Kussenbox is makkelijk in elkaar te zetten maar als je de box vult met kussens en er komt een beetje druk op de zijkant springt de box open. Kan goed zijn om speelgoed op te bergen, maar voor tuinkussens is hij niet stevig genoeg. Let er ook op dat je sommige onderdelen bijna niet meer uit elkaar krijgt en dus zeer moeilijk te retourneren is.
Jméno: Yasmine
Stevig en waterdicht
Stevige box. Makkelijk in elkaar te zetten en beschermd goed
Jméno: Martin
Best outdoor storage box
Great product, easy to assemble, good instruction and it is waterproof. I highly recommend.
Jméno: Madalina Preda
Impeccable
Bon rapport qualité prix. Montage facile et rapide, la solidité me semble correct. Avoir avec le temps, car il va rester dehors en permanence Pour le moment correspond à mes attentes.
Jméno: picard60
Fin kasse, lett å montere
En pen og praktisk kasse. Jeg kjøpte to til balkongen, funker fint. Monterte begge på få minutter. Bra kjøp.
Jméno: jørgen gulvik
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

